Sponsorlu bağlantılar

Üniversite Kayıt Harç Ücretleri Ne Zaman Hangi Bankalara Yatırılacak 2011

Cuma, 26 Ağustos 2011, 14:22 | YGS LYS | 11 Comments
by admin

Üniversitelere kayıtlar 5-9 Eylül 2011 tarihleri arasında yapılacak. 2011 öSYS sonuçlarına göre bir yükseköğretim programına kayıt yaptırmaya hak kazanan üniversite adaylarının kesin kayıt işlemleri 5 ile 9 Eylül 2011 tarihleri arasında yapılacak. Bu tarihler kimi üniversitelere göre esneklik kayıt gösterebileceği gibi farklı tarihler de kayıtlar olabilir. Üniversitelerin kendine özgü olabilecek kayıt tarihlerini takip etmek için üniversitenin 2015 2016 akademik takvimine bakılması gerekmektedir.

Üniversite harç (kayıt ) ücretleri kayıt esnasında ilgili bankalara yatırılacak. Her üniversitenin anlaşmalı olduğu banka farklılık gösterebileceği için üniversitenin hangi bankayla çalıştığının öğrenilmesi gerekmektedir. İlgili bankaya harç parasının ücretinin yatırıldığını gösterir dekont ile birlikte aynı gün içerisinde üniversiteye kayıt yaptırılabilecektir.

eokulegitim.com (özel haber) (sitemizden alınan yazılara kaynak link gösterilmemesi durumunda ilgili sitelere karşı DMCA Google Arama ve Adsense birimine telif hakkı iddiasıyla şikayette bulunacağımızı ısrarla belirtmek isteriz.)

11 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Üniversite Kayıt Harç Ücretleri Ne Zaman Hangi Bankalara Yatırılacak 2011"

 1. Baran diyor ki:

  ön kaydı yaptirmak icin önce harç parasini yatirmak gerekiyor mu

 2. Serkan diyor ki:

  ön kayıt internet üzerinden yapılıyor kazandığın üniversite sayfasına girip ön kayıt formunu dolduruyosun. sonra asıl kayıt tarihinde kayıt yapıyosun..

 3. vuslat diyor ki:

  Bazı üniversiteler ön kayıt isterken bazıları istemiyor.Hangi üniversitede okuyacağına bağlı.OKuyacağın üniversitenin resmi sitesinden öğrenebilirsin.Eğer ön kayıt varsa ordan yapılacaktır.Eğer resmi sitede ön kayıt ile ilgili bir bilgiye rastlamadıysan bu demektir ki ön kayıt yoktur.Ben de karadeniz teknik üniversitesi edebiyat fakültesine yerleştim.Bizim üniversite ön kayıt istemedi.Kesin kayıt tarihini internet sitesinden duyurdu.Ben de ona göre kayıt yaptım.Hayırlı günler.

 4. gülserenn diyor ki:

  ya birşey soracam ben ekten yerlesecem bu ön kayıt nedir anlıyamadım bende böle birsey yapacakmıyım :S

 5. vuslat diyor ki:

  Arkadaşlar az önce baktım, Bilecik Üniversitesi diye googleden yazıp gireceksiniz ve burada yeni kayıt hakkı kazananlara tıklayacaksınız orda hangi adresten ön kayıt yapacağınız yazıyor.Genelde ön kayıt olmaz. Ben de yanlış bilgi olmasın diye bunu kesinleştirmek için baktım, varmış arakdaşlar.

 6. vuslat diyor ki:

  Arkdaşlar ön kayıt yok sanırım.

 7. dilan diyor ki:

  bilecige ön kayıt için bilgi

 8. dilan diyor ki:

  bilecik ön kayıtları ne zaman

 9. nedim loren diyor ki:

  zeynp ön kayt yapmadn ünüversşteye yerleşemesn internt üzernden başvuru yapp

 10. zeynep diyor ki:

  yha lütfen ön kayıt hakkında bilgi werirmisizzz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.