Üniversite Öğrencisi CHP Genel Başkan Yardımcısına Öyle Sözler Söyledi ki ! / Video

Perşembe, 23 Şubat 2012, 12:22 | Genel | 2 Comments
by admin

CHP'li genç Gürsel Tekin'e döktürdü VİDEOÜniversite Öğrencisi 22 Şubat Çarşamba günü ekranlara gelen Genç Bakış Programında CHP genel Başkan Yardımcısı Gürsel TEKİN’e öyle sözler söyledi. Tekin , çok zor durumda kaldı :

Üniversitelilerle ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin bir araya geldi. Bir öğrenci Tekin’e öyle sözler söyledi ki Tekin canlı yayında zor anlar yaşadı.

Kanal D’de Abbas Güçlü’nün sunumu ile ekrana gelen Genç Bakış, Amasya üniversitesiöğrencileri ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’i bir araya getirdi.

MİT soruşturmasından üniversite harçlarına, terörden Ermeni soykırım iddialarına, şike soruşturmasından CHP’deki iç savaşa varana kadar bir çok konunun konuşulduğu programa üniversiteli CHP’li bir gencin Gürsel Tekin ve CHP’nin politikalarına olan tepkisi damga vurdu.

CHP’li öğrencinin kendisine ve partinin politikalarına yönelik sert eleştirileri Gürsel Tekin’e zor anlar yaşatırken, CHP’li genç sitemkar sözleriyle Gürsel Tekin’i yerle bir etti.

AK PARTİ SİZİ SANDIĞA GÖMDÜ

Gürsel Tekin ve CHP’lilerin günü birlik değişik söylemler içerisinde bulunmasını ilginç bir örnekle ilişkilendiren CHP’li genç öğrenci ‘Ben şimdi erkeğim değil mi? Ben şimdi akşam kalkıp, sabah kız olmayacağım değil mi? Ben aynı erkek olarak uyanacağım değil mi? Sizin genel başkanlarınız yatıyor, akşam yatıyorum Ahmet’im sabah kalkıyorum Bülent Ersoy olmuşum. Siz muhalefet yapamıyorsunuz. Ak Parti 3 seçimdir, sizi sandığa gömüyor ‘dedi.

İşte O Anlar :

[pro-player width=’480′ height=’350′ type=’video’ image=’http://www.eokulegitim.com//HLIC/ec1d2924d3a2bfb2abc5d0c22dee460c.jpg’]http://haber7.vidomodo.com/videos/flv/20120223115251.flv[/pro-player]

22 Şubat 2012 Abbas Güçlü Genç Bakış Programı

23 Şubat 2012

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Üniversite Öğrencisi CHP Genel Başkan Yardımcısına Öyle Sözler Söyledi ki ! / Video"

  1. ferhat dedi ki:

    Bilipte mi konusuyor bilmeden mi konusuyor ben kestiremedim ama bilmeden konusyormuş gibime geldi gürsel tekin biraz pasif kalmasaydı o öğrenci o kadar atıp tutamayacaktı Akpnin basımızda olma sebepini muhalefete bağlıyo ki ama bilmiyok i cahil insanımız çok burda ben gürsel tekini anlamıyorum cevabını tam verememiş arkadaşa…

    • endless dedi ki:

      konuşan öğrenci arkadaşımız sonuna kadar haklı.eğerki bizim memleketimizde muhalefet denilen şey olmuş olsaydı benim kız kardeşim okuluna eskisi gibi başı kapalı gidebilecekdi.ben bu kadar vergi ödemeyecektim vs.Sende bu şekilde parti partizanı olmayacaktın.biz bu yola a parti yada b parti yandaşı olarak girmedik.biz artık özgürlük hak hukuk istiyoruz.eşini döven koca cüzi bi miktar ödeyerek elini kolunu sallayarak sokaklarda gezebiliyor ve eşine karşı şiddet uygulamaya devam ediyor.ben bugün 12 kg tüpü 70 liraya alıyorum akaryakıtın fiyatı zaten ortada buna benzer birsürü şeyler.şimdi orada konuşan arkadaş haksız mı yani.nerde muhalefet nerde dayanışma.şuanki yönetim türkiyeyi gözden çıkarmış bigün bi ülkede bi gün bi ülkede.evin reisi evini terkederse o eve başka kimseler reis olmaya çalışır.otur kardeşim ülkende çözülmesi gereken sorun zaten bizde fazlasıyla var ilk önce biz kendi sorunlarımızı çözelim daha sonra diğerlerine yetişmeye çalışırız.MUHALEFET GEREKLİ.konuşan arkadaşa da TEŞEKKÜR EDİYORUM AĞZINA SAĞLIK

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.