Uykuda Dilini Isırmak

Perşembe, 19 Ocak 2012, 8:08 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

Uykuda dil ısırma nedenleri
Uykuda dil ısırmanın sebebi nedir

Uyku esnasında dil ısırması şeklinde bir sorununuz varsa Konversiyon Bozukluğundan şüphe edebileceğiniz gibi Epilepsi nöbetindende şüphelenebilirsiniz. Böyle bir sorununuz varsa mutlaka doktorunuza başvurunuz. Uykuda Dil Isırması nörolojik hastalıklardan epilepsi nöbeti sırasında görülür. Uzman Doktorlara bu yönden tetkik edilmeniz yararlı olur. Uyurken dil ısırmak gibi bir problemde nöroloji uzmanına başvurmanızı önerilir.
————————————————————————————————————————————————————-

Uykuda Dilini Isırmak Uykuda dil ısırma nedenleri Uykuda dil ısırmanın sebebi nedir Uyku esnasında dil ısırması şeklinde bir sorununuz varsa Konversiyon Bozukluğundan şüphe

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Uykuda Dilini Isırmak"

  1. emrah karagözoğlu dedi ki:

    uyurken dilimi ısırıyrum ve acyıp kanıyor ve sızlıyor

  2. eda dedi ki:

    Yalnız kaldığımda birşeylere dalıyorum genelde tv seyrederken dilimi ısırıyorum fakat bu dilimi ısırıp bırakmak değil dilim uyuşuncaya ve kanayana kadar ısırıyorum yaklaşık 2 yıldır var dönem dönem yapıyorum fakat istem dışı kendimi durduramıyorum psikolog mu cildiyemi noroloji mi nereye gitmeliyim ayrıca migrenim var ve migren ataklarımı dahada şiddetli geçirmeme sebep oluyor acil dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.