Vatan ve Bayrak Sevgisi ile İlgili Kompozisyon

Çarşamba, 15 Şubat 2017, 16:55 | Genel | 4 Comments
by ozden

Vatan ve Bayrak sevgisinin Önemi, Vatan ve Bayrak Sevgisi ile İlgili Kompozisyon

Vatan bir milletin en önemli değeridir. Vatanın varlığı ise bayrağın gökyüzünde dalgalanması ile sembolize edilir. Bir ülkenin bayrağı göklerde dalgalandıkça vatanın varlığı da devam etmektedir. Bu nedenle vatan ve bayrak kavramları her toplum için çok önemlidir.

Vatanını seven her insan vatanı için çalışır ve gerekirse onun uğrunda canını bile feda eder. Bu vatanı bize armağan eden atalarımız bu uğurda şehit olmuşlar, hiç düşünmeden canlarını vatan için seve seve feda etmişlerdir. Bu mücadelenin en büyük amacı milletimize bağımsızca yaşayacak bir yurt bırakabilmek ve ülkeyi düşman işgalinden kurtarmaktır. Zorlu mücadeleler ile bu vatan kurtarılmış ve bayrağımız gökyüzünde dalgalanmaya devam etmiştir.

Vatansız insan kanatları kırık kuşa benzer. Bu kişiler kendilerini koskoca dünyada evsiz barksız hisseder. Kısa süre de olsa ülkesinden ayrı kalan insanlar vatanlarını çok özler ve bir an önce yurda dönmek ister. Vatan insanın en değerli varlığıdır. Bu nedenle vatan için gereken her şey yapılarak bu bayrağın gökyüzünde dalgalanması sağlanmalıdır.

Vatan ve Bayrak Sevgisi İle İlgili Kısa Yazı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Vatan ve Bayrak Sevgisi ile İlgili Kompozisyon"

 1. nazlı dedi ki:

  iğrendim hiç10 yasindaki bir çocuk gibi anlatılmamis

 2. nazlı dedi ki:

  çok kötü iğrendim ve başka siteye gittim

 3. sex dedi ki:

  ndn çok guzel bence

 4. FFDH dedi ki:

  HİÇ ÇOCUK DİLİ GİBİ DEĞİL !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Bunu hocama ödev diye veremem

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.