YÖK Bilgi Paylaşım Forumu

Çarşamba, 1 Şubat 2012, 15:36 | Genel | 0 Yorum
by admin

Ağırlıklı Olarak Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı konusu düşünülerek bilgi paylaşım forumu açıldı. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, YÖK Bilgi Paylaşım Forumu’nun kullanıma açıldığını açıkladı.. 

YÖK ForumuÇetinsaya, ilk konu başlığı olarak belirlenen ‘Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı’ (ÖYP) ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerin bu kategori altında paylaşılabileceğini kaydetti.

YÖK Bilgi Paylaşım Forumu, kurumun internetsitesinde kullanıma açıldı. YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya, yayınladığı mesajda, “1 Şubat 2012 tarihi itibarıyla YÖK Bilgi Paylaşım Forumu’nu kullanımınıza açmış bulunmaktayız. Forum sistemi ile farklı program ve projelerimizi sizlerin değerli fikir ve eleştirilerinize sunacağız.

İlk konu başlığı olarak belirlediğimiz Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı (ÖYP) ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerinizi Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı kategorisi altında bizimle paylaşabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte gündeme alınmasını istediğiniz konuları, tartışılmasını istediğiniz diğer konular başlığı altında bizlere iletebilirsiniz.” ifadelerine yer verdi.

1 Şubat 2012 – Cihan

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.