Zararlı Maddeler ile İlgili Kompozisyon

Çarşamba, 21 Şubat 2018, 19:26 | Genel | 6 Comments
by ozden

Zararlı Madde Kullanımı ile İlgili Kısa Yazı, Zararlı Maddeler ile İlgili Kompozisyon

İnsan sağlığı her şeyin başında gelmektedir. Sağlığını kaybetmiş bir insan hayattaki en değerli hazinesini kaybetmiş demektir. Zararlı maddeler kullanmak da insan sağlığını tehdit eden çok önemli bir etkendir. Bu nedenle zararlı madde kullanımından uzak durmak gerekmektedir.

Alkol, sigara, uyuşturucu gibi bağımlılık yapan maddeler insan bedenini her geçen gün adım adım tüketmektedir. Bu maddelerin içinde bulunan zehirler insan vücudundaki organlara büyük zarar vermekte ve bu organların zamanla işlevini yitirmesine sebep olmaktadır. Zararlı maddeler kişinin ruhsal ve bilişsel yapısını da olumsuz etkilemektedir.

Söz konusu maddeler kullanan kişiler bir süre sonra bunlardan etkilenir ve bilinçli düşünemeyecek hale gelir. Beyni sağlıklı şekilde çalışmayan kişiler hem yaptıkları işlerde başarısız olur hem de çevresine zarar verir. Bu nedenle zararlı madde kullanımından mümkün olduğunca kaçınmak gerekmektedir.

Zararlı Maddelerin Olumsuzlukları Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

6 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Zararlı Maddeler ile İlgili Kompozisyon"

 1. Elif dedi ki:

  Bence süper olmus

 2. Nehir dedi ki:

  İğrenç olmuş

 3. ayse ilkyaz dedi ki:

  Iyiyi

 4. ceren dedi ki:

  çok güzel çok saolun

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.