Zora Dağlar Dayanmaz İle İlgili Kompozisyon

Perşembe, 17 Nisan 2014, 13:30 | Genel | 1 Yorum
by ozden

Zora Dağlar Dayanmaz Sözünün Anlamı, Zora Dağlar Dayanmaz İle İlgili Kompozisyon

İnsan çok güçlü varlıktır. İstediğinde yapamayacağı, başa çıkamayacağı iş yoktur. İnsan azim ve karalılıkla çalışarak tüm zorlukların üstesinden gelir. Her şeyi başarabilir. Bu nedenle zorluklar bizi hiçbir zaman yıldırmamalı, yolumuzdan etmemelidir.

Çalışılarak başaramayacağımız hiçbir iş yoktur. Çünkü çalışmak, azim ve kararlılık tüm kapıları açar. ben bu işi yapacağım diyen kişi her işin üstesinden gelebilir. Bir iş ne kadar zor olursa olsun insanın gücü karşısında dayanamaz. İnsanoğlu, o kadar güçlüdür ki bir işi hedefledi mi mutlaka o işte başarıya ulaşır. Zorluklar karşısında pes etmek ve o işten vazgeçmek sadece aciz insanların özelliğidir.

Zor bir işle karşılaştığımızda bu iş karşısında pes etmeden onu mutlaka çözüme ulaştırmaya çalışmalıyız. Ayrıca zor işlerin üstesinden gelmek insana eşsiz bir mutluluk verir. Bu nedenle zorluklar karşısında yılmadan çalışarak onları başarıya ulaştırmamız gerekmektedir.

Zora Dağlar Dayanmaz İle İlgili Kısa Yazı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Zora Dağlar Dayanmaz İle İlgili Kompozisyon"

  1. demet dedi ki:

    ÇOK KISA LÜTFEN DAHA UZUN YAZIN

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.