1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan 2013-2014 Gün Gün Düzenlendi

İlköğretim ve Ortaöğretim dosyalarımızı eokulegitim.com olarak paylaşıyoruz.  1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi bu sayfadan indirebilirsiniz. 1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız. Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

 

  1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi :

1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi 2016 2017 dos, 1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi İndir Yükle,  1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi Word Excel Doc xls İndir, 1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, 1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi İçin MEB 2016 2017 dos, 1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu 1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan   Gün Gün Düzenlendi 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 2017 dos

3 thoughts on “1. Sınıf Türkçe Yıllık Plan 2013-2014 Gün Gün Düzenlendi

 • 02/12/2012 tarihinde, saat 20:13
  Permalink

  çok teşekkür ederim.devamını bekliyorum.

  Yanıtla
 • 22/09/2012 tarihinde, saat 21:15
  Permalink

  Sayın hocam çok güzel hazırlamışınız. Ama ilk günlerde 2 harf vermek çok olmaz mı.

  Yanıtla
 • 19/09/2012 tarihinde, saat 22:19
  Permalink

  İnternetteki uyum haftası yıllık planınızı inceledim. Paylaşım için çok teşekkürler.

  Ben İzmir Menderes’te öğretmenlik yapıyorum. Bize kesinlikle ilk dönem harfe başlamamamız gerektiği söylendi.
  Biz zümremle en azından ilk iki grubu vermek istediğimizden sizinkine benzer bir plan yaptık ve ilk dönem harfleri vermeyi planlıyorduk ama bir yandan da endişelerimiz vardı. Şimdi sizin planınızı ve internetteki başka planları da inceleyince bir çok öğretmenin aynı şeyi yapacağını en azından öyle planladığını anlıyorum. Bizim idarecimiz de pek ilk dönem başlamamız taraftarı değil. Hatta 66 aydan küçük çocukları bol bol kayıt da ediyor. Biz aileleri anasınıfına yönlendirmeye çalışırken sanki müdürümüz 1. sınıfa kaydettirmenin bir zararı olmayacağını yazılabileceğini falan söyleyerek velileri 1. sınıfa kaydetmeye yönlendiriyor. İki şubeyiz ve şu an toplamda 14 tane 60-66 ay arası öğrencimiz var. tabi böyle olunca harflere geçme konusunda da terettüt yaşıyoruz. Küçükleri bir sınıf yapmaya da yanaşmıyor 7’şer 7’şer paylaştık.

  Sizin okulunuzda ve bulunduğunuz il ve ilçede durum nasıldır merak ettim. Paylaşırsanız sevinirim.

  Teşekkürler…
  ZEYNEP ERDOĞAN

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir