2012 Açıköğretim Aöf Final Soru ve Cevapları 2-3 Haziran

2012 Açıköğretim Aöf Final Soru ve Cevapları 2-3 Haziran

2012 AÖF Yıl Sonu Sınav Soru ve Cevapları (Soru ve cevapların 6 Haziran 2012′de açıklandı)

Açıköğretim Fakültesi 2012 Yıl Sonu Soru Ve Cevaplarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Açıköğretim Fakültesi 2012 Final Dönemi Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

2-3 Haziran 2012 tarihli Açıköğretim Fakültesi yıl sonu sınavlarının soru ve cevaplarına ulaşmak ile ilgili yönerge ve sayfalara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2 Haziran AÖF Soruları ,3 Haziran AÖF Soruları , AÖF Final soruları ve cevap anahtarı sınavdan sonra bu sayfada olacak ….

2012 aöf sorularıAnadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://eogrenme.acikogretim.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, ders başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eogrenme.aof.edu.tr,http://eogrenme.acikogretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

2 Haziran ve 3 Haziran 2012 Açıköğretim AÖF sınavı yapıldı.Şimdi büyük bir merakla herkes sınav soruları ve cevaplarını bekliyor.

Sizce AÖF Final Soruları Nasıldı ? Çıkan Sorular Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz …

10 thoughts on “2012 Açıköğretim Aöf Final Soru ve Cevapları 2-3 Haziran

 • 19/08/2016 tarihinde, saat 08:34
  Permalink

  bonjourje me permets de vous contacter car je collectionne les miniatures de parfum et je voulais savoir si vous seriez d’accord pour vendre la petite robe noire???merci d &lavno;aqsuceaudrey

  Yanıtla
 • 01/08/2012 tarihinde, saat 18:33
  Permalink

  lütfen 2-3 haziran adalet 1ci sınıf soru ve cevaplarına nasıl ulaşabilirim .yardım edin

  Yanıtla
 • 08/06/2012 tarihinde, saat 01:02
  Permalink

  arkadaslar yardima ihtiyacim var ben e kitapta sorulari gorebiyorum bir turlu flas pleyer yuklu ama yinede beyaz sayfadan baska bir sey yok lutfen yardim

  Yanıtla
 • 07/06/2012 tarihinde, saat 13:58
  Permalink

  BİR ŞEY SORMAK İSTİYORUM BİR ŞEYİDE MERAK EDİYORUM ACABA BU TARIM ÖN LİSANS BÖLÜMÜNDE 2.SINIFTA OKUYUPTA İYİ BİR NOT BEKLEYEN VARMI EVET ATARSINIZ TUTAR ONA BİR ŞEY DEMEYECEĞİM YADA BİLMEZSEMDE MAKUL GÖRDÜĞÜMÜ İŞARETLEDİM DERSİNİZ OLABİLİR ODA DENK GELEBİLİR HEPİMİZ BİLDİĞİMİZİ YAPTIKTAN SONRA ÖYLE YAPIYORUZ.DERS KİTABINI BAŞTAN SONA OKUYUP ÇALIŞTIĞIM HALDE VE TEKRAR SINAVDAN SONRADA KONTROL ETTİĞİM HALDE SORULAN 5 TANE SORUYU VE CEVABI DAHİ BULAMADIM BU DERSİN SORULARINI HAZIRLAYANLARI GERÇEKTEN MERAK EDİYORUM SANKİ UZMAN OLACAĞIZ TARIMLA ALAKASI BİLE ÇOK AZ OLAN BİR DERS ALLAH HERKESİ BAŞARILI EYLESİN AMİN

  Yanıtla
  • 07/06/2012 tarihinde, saat 16:40
   Permalink

   SİZE GERCEKTEN KATILIYOTUM TARIM BOLUMU SORULARI GERCEKTEN COK ZORDU İŞALLAH HERKES BU SENE SINIFI GECER VE BU SINAV STRESİ BİTER

   Yanıtla
 • 06/06/2012 tarihinde, saat 22:50
  Permalink

  arkadaslar cok sukur 8 dersi verip 4 gectim allah emegimin karsılıgını verdi

  Yanıtla
  • 31/03/2017 tarihinde, saat 12:34
   Permalink

   oh lest we fowe8t“whatgver&#e221;rorst comeback known to me…the only thing that can vary the degree of idiocy on this one is the utterer…have oh say an 11 year old child sprung for your loins with the certainty you in fact or the missing link spring it on you and it’s grounds for justifiable homicide…words are powerful indeed.

   Yanıtla
  • 12/06/2012 tarihinde, saat 18:04
   Permalink

   Kardeş, seninde öğrenmen gerekir Türkçe’yi, herkez değil doğrusu HERKES olmalıdır.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir