3. Sınıf Performans Görevleri

3. Sınıf Performans Görevleri  ilkokul ortaokul Ortaöğretim lise dosyalarımızı paylaşıyoruz.  3. Sınıf Performans Görevleri bu sayfadan indirebilirsiniz. 3. Sınıf Performans Görevleri için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

3. Sınıf Performans Görevleri 2016 2017 dos, 3. Sınıf Performans Görevleri İndir Yükle,  3. Sınıf Performans Görevleri Word Excel Doc xls İndir, 3. Sınıf Performans Görevleri Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, 3. Sınıf Performans Görevleri İçin MEB 2016 2017 dos, 3. Sınıf Performans Görevleri Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu 3. Sınıf Performans Görevleri 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 dos

 

  3. Sınıf Performans Görevleri :

Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir