8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Yıllık Planı

8. Sınıf İçin İnkilap Tarihi dersi yıllık planlarını bu sayfadan indirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan yeni yıllık planlar her yıl güncellenmektedir. e-okul İndirdiğiniz planda mutlaka olumsuz gördüğünüz noktaları belirtin ve yorum olarak bize iletin. İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Yıllık Planını indirmek için aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin ardından açılan linke tıklayarak indirebilirsiniz.

2016 2017 8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Yıllık Planı, 2014 2013 İlköğretim 8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Yıllık Planı, 8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı İndir, MEB Koza Pasifik Üner ve Diğer Yayınları 8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Yıllık Plan Yükle Download 2016 2017

Bu sayfadan indirdiğiniz 8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Yıllık Planı her yıl güncellenmektedir. İndirdiğiniz planda bir önceki yılın değerleri yazıyor olabilir. Bu durum planda bir değişiklik olmadığı anlamına gelir. Bu durumda plandaki yıl kısmını 2016 2017 olarak değiştirerek kullanabilirsiniz…

Sitemizden indirdiğiniz planlara ilişkin olumlu ya da olumsuz yorum ve düşüncelerinizi lütfen aşağıdaki yorum kutucuğundan anında bizlere iletiniz.

One thought on “8. Sınıf İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük Yıllık Planı

  • 07/10/2012 tarihinde, saat 17:11
    Permalink

    herşeyden önce önce sitemize üye olun kapısını karşıma dikmediğiniz için teşekkürler …..planlarınızdan ihtiyacım olanı aldım önce inceleyip sonra restore edeceğim..yani iş henüz başladı.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir