Ahmet Maranki akciğer kanseri tedavisi

Ahmet Maranki akciğer kanseri
akciğer kanseri için bitkisel tedavi
Ahmet Maranki siyah turp

Akciğer kanserinin sebepleri ve nedenleri çeşitlidir. Özellikle genetik ve kronik olarak meydana çıkabilen kanser hastalığı çok ciddi bir hastalıktır. Bu hastalık da en büyük ilaç, moralinizi yüksek seviyede tutmaktır. Bunun yanında bitkisel tedavilerden faydalanabilirsiniz. Şifalı bitkilerle tedavi ve kozmik bilim ile günümüzde hastalıkların kapısı her geçen gün daha çok aralanarak, insanlarımızın daha sağlıklı yaşam sürdürmelerini sağlamak için, Profesör Doktor Ahmet Maranki aşağıdaki tavsiyelerde bulunuyor.

Siyah turp, kabuklarıyla birlikte tüketilmelidir. Kabuklarındaki mineraller ve vitaminler kansere karşı çok etkili bir besin kaynağıdır. Yaklaşık olarak iki adet siyah turpu temin ettikten sonra, taze olmasını özen gösterin. Turplarımızı güzelce rendelendikten sonra kaynayan suyun içine bırakıyoruz. Yaklaşık olarak beş dakika süre ile kaynatın. Sabahları güne merhaba dediğiniz anda, kahvaltıdan önce bir bardak için, eğer turpun tadından hoşnut olmazsanız, suda kaynatarak yukarıdaki tarif şeklimiz gibi, tüketebilirsiniz. En doğalı turpu direk olarak taze halindeyken tüketip yemek daha faydalı ve yararlıdır. Siyah turpun özellikle akciğer kanserinde, yada başka akciğer rahatsızlıklarında, mide kanserinde, safra kesesi rahatsızlıklarında çok etkili bir, besin kaynağıdır. Akciğer kanseri hastalığının çok ciddi bir hastalık olduğunu unutmayın, size en yakın uzman doktorların kontrollerinden geçin, daha sağlıklı ve yararlı bilgiler edinmeye çalışın, bu bilgileri de doktorunuzla karşılıklı diyaloglarınızda dile getirerek, size en uygun tedavi şeklini çıkaracaklardır.

————————————————————————————————————————————————————-

Ahmet Maranki akciğer kanseri tedavisi Ahmet Maranki akciğer kanseri akciğer kanseri için bitkisel tedavi Ahmet Maranki siyah turp Akciğer kanserinin sebepleri ve nedenleri çeşitlidir. Özellikle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir