Ahmet Maranki felç tedavisi

Ahmet Maranki felce iyi gelen bitkiler
Ahmet Maranki felç için şifali bitkiler
Ahmet Maranki felç için kür

Felç genel olarak sinirlerdeki yıpranmalar sonucu kasların görev yapamama haliyle zamanla etkisiz hale gelmesine denmektedir. Felç olan kişiler için bazı şifalı bitkilerle elde edeceğiniz bitkisel çözümler sayesinde bu hastalıklarınızı yenebilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki felç hastaları için şu önerilerde bulunuyor.

Felç’e iyi gelen bitkiler; 

Andız otu, çörek otu, mersin yaprağı, toz karabiber, zencefil, havlıcan ve çam fıstığıdır. Bu bitkiler felç hastalığının tedavisinde kullanılabilir.

Andız otunun yapraklarının bir üzüm şırası içinde 60 gün beklettikten sonra lapa geline gelen bitkisel formülümüzü felçli olan bölgeye sararak üzerini streç film ile kapatıp geceleri uyuyalım ve sabah ılık su ile yıkayalım. Bu tedavi yöntemine 21 gün devam etmeniz öneriliyor.

Çörek otunu papatya ve organik zeytinyağı ile kaynatarak, felçli olan bölgelerimize masaj yapabiliriz. Mersin yapraklarını kaynattıktan sonra elde edilen su ile felçli bölgeyi yıkayınız.

Ardıç yağı çok etkili bir yöntemdir. Ardıç yağını felçli olan bölgeye sürerek bol, bol yıkayınız. Bir başka yöntem ise yaklaşık olarak yarım kilogram suyun içerisine 4 avuç lavanta çiçeği koyup, 2 gün bekletiniz. Bu karışımı beklettikten sonra felçli bölgenize beze sürerek masaj şeklinde yedirin ve sarın.

Zencefil, çam fıstığı ve havlıcan öğütün. Daha sonra çiçek balı ile öğütülen bitkileri karıştırın ve macun şeklinde her sabah tüketin. Limon doğrayarak çiçek balı ile karıştırıp tüketebilirsiniz.

Ayrıca fıstık yağı ile masaj yaparak da felçli bölgelerinizi tedavi edebilirsiniz.

————————————————————————————————————————————————————-

Ahmet Maranki felç tedavisi Ahmet Maranki felce iyi gelen bitkiler Ahmet Maranki felç için şifali bitkiler Ahmet Maranki felç için kür Felç genel olarak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir