Ahmet Maranki hepatit b

Ahmet Maranki hepatit b Tedavisi
Ahmet Maranki hepatit b için maydonoz kürü
Ahmet Maranki Hepatit b kürü

Profesör Doktor Ahmet Maranki hepatit B hastalığı için bitkisel çözümler öneriyor. Maydanoz kürü sayesinde bu hastalıkla baş edebilirsiniz. Ancak gerekli sağlık kontrollerinden geçerek aşısını vurdurmayı da ihmal etmeyiniz. Yaklaşık olarak yarım litre suyun içerisine bir tutam maydanoz attıktan sonra bu suyu 5 dakika kaynatın daha sonra cam kavanozda kapatınız. Her gün bu kürü sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden önce bir bardak içiniz. Tedaviye 1 ay devam etmeniz önerilmektedir.

Bu bitkisel formülün yanı sıra kereviz, kırmızı pancar, enginar gibi besin maddeleri hepatit B virüsüne karşı vücutta kalkan görevi gören besinlerdir. Bu besinleri sofranıza katarak, sağlıklı beslenme ile mücadelede hepatit b hastalığına karşı savaş açabilirsiniz. Bulaşma nedenlerinden bir çoğu cinsel ilişki, kan alıp verme, ya da toplu halde havuza, denize girilen yerlerde dikkat etmelisiniz.

————————————————————————————————————————————————————-

Ahmet Maranki hepatit b Ahmet Maranki hepatit b Tedavisi Ahmet Maranki hepatit b için maydonoz kürü Ahmet Maranki Hepatit b kürü Profesör Doktor Ahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir