Alessandra Ambr Biyografisi

Alessandra Ambr Dünyaca Ünlü Brezilya asıllı en güzel top model. güzellik abidesi hayallerin insanı

Alessandra Corine Ambrósio 11 Nisan 1981 yılında Brezilya’da doğmuştur

Alessandra Ambr Guess, Victoria’s Secret ve Next gibi markaların modelliğini yapan Ambrosio’nun tüm dünyada ün kazanması, her yıl Aralık ayında düzenlenen Victoria’s Secret iç çamaşırı markasının defilelerinde boy göstermeye başlamasıyla gerçekleşti.

Alessandra Ambr Alessandra Ambrosio Polonya ve İtalyan soyundan gelmektedir ve Aline adında bir kız kardeşi var. Küçükken görünüşünden hiç de memnun olmayan model, 11 yaşındayken ameliyatla kulaklarını yapıştırdı. Modellikle çok genç yaşta tanışan Alessandra Ambrosio, 1996 yılında Elite Model Ajansı’nın düzenlediği güzellik yarışmasına katıldı. Burada dereceye girememesine rağmen yarışmadan bir yıl sonra Elite Ajansı’yla çalışmak üzere bir kontrat imzaladı.

Alessandra Ambr Modelin üstlendiği ilk önemli iş, Elle Dergisi’nin Brezilya baskısının kapağı için poz vermesi oldu. Ününü yavaş yavaş arttırmaya başladı ve 2000 yılında “Guess?” markası, modeli sonbahar koleksiyonunu tanıtmak için kullanmaya karar verdi.

Alessandra Ambr Kimdir Alessandra Ambr Hayatı Alessandra Ambr Biyografisi Hakkında Bilgi Alessandra Ambr Dünyaca Ünlü Brezilya asıllı top model. güzellik abidesi hayallerin insanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir