Amerika İş Başvurusu – Amerika’da İşçilik Başvurusu Nasıl Yapılır

Günümüzde ülkemizde nice insan istediği özellikte ya da uygun ortama sahip bir iş bulamadığından Amerika’yı tercih etmek istiyor. Biz de sizler için Amerika’ya İş Başvurusunu nasıl yapacağınıza dair bilgiler derledik.  Amerika’da ayda en az 3000 Dolar maaş ile çok iyi koşullarda çalışabilirsiniz. İsterseniz yalnız başınıza isterseniz ailenizi de götürün. İşsizlik sıkıntınız mı var? Üstelik ABD, bu işçi alımları için hiçbir koşulu şart koşmuyor. Sadece en az Lise mezunu olmanız yeterli…İşte ayrıntılar:

Amerika Birleşik Devletleri, azalan genç nüfus ve işçi ihtiyacının önemli bir kısmını her yıl Türkiye’den karşılamaya karar verdi. Eğer Amerika’da yaşamak ya da okumak istiyorsanız, başvurunuzu süre dolmadan hemen yapın. Başvuru formunda verdiğiniz bilgilere göre sizinle irtibata geçilecek. Bireysel başvurunun yanında isterseniz aile olarak da başvuru yapabilirsiniz. Bunun için başvuru formunda “evliyim” seçeneğini işaretlemek yeterli oluyor. Başvurunuz incelendikten sonra kabul edildiğiniz takdirde, Amerika’ya ömür boyunca vizesiz bir şekilde serbestçe giriş çıkış yapabiliyorsunuz. Başvuruda sorun yaşamamak ve kabul edilme şansınızı arttırmak için USAFIS üzerinden başvurunuzu yapın.

ABD İş Başvuru formu İçin Sadece buraya tıklayın, açılan sayfada başvuru formunu eksiksiz doldurun.Başvuru formunu doldururken “ç,ğ,ı,ö,ş,ü” türkçe harflerini Kullanmayınız.Bunların yerine “c,g,i,o,s,u” harflerini kullanınız. Form doldurduktan sonra başvurunuz alınmış olacaktır. Eğer ailenizi de yanınızda götürecekseniz başvuru formunda “Evliyim” seçeneğini işaretlemeyi unutmayınız.

ABD’de Ömür Boyu Süresiz Vize ve Çalışma İş Başvurusu İçin Tıklayın

Amerika İş Başvurusu,Amerika İşçilik Başvurusu,ABD İş Başvurusu 2011,Amerika İş Başvurusu Yap,Amerikada İşçi Olarak Başvuru Yapmak 2011,Amerika İş Başvurusu Nasıl Yapılır 2011

173 thoughts on “Amerika İş Başvurusu – Amerika’da İşçilik Başvurusu Nasıl Yapılır

 • 20/01/2019 tarihinde, saat 23:38
  Permalink

  Merhaba ben 35 yaşındayım 22 yıllık torna freze kalıp pinomatik hidrolik makina teknoloji mezunuyum belgelerim mevcut amerikada çalışmak istiyorum saygılarımla 0542 721 54 03

  Yanıtla
 • 12/01/2019 tarihinde, saat 13:29
  Permalink

  Merhaba ben Ali 12 yıllık deneyimli Beko Loder Kazıyıcı Yükleyici operatoruyum, yurt dışı iş arıyorum

  Yanıtla
 • 01/08/2018 tarihinde, saat 16:25
  Permalink

  ismim kemal erdaş ben kaynakçıyım ve inşaat anımak oparatör belgem var ve ayrıca kalıpcılık ustalığım var 05346381928

  Yanıtla
 • 04/07/2017 tarihinde, saat 15:34
  Permalink

  Başvuru formunu tıklıyorum olmuyor e posta adresime ileti gönderirmisiniz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir