Anksiyete Doğal Tedavisi

anksiyeteye bitkisel çözüm
aneksiyete rahatsızlığına iyi gelen bitkiler
anksiyeteye ne iyi gelir
anksiyeteye bozukluğu tedavisi

Stres ve anksiyete birçok rahatsızlığın temelinde bulunmaktadır ve bu rahatsızlıklardan kurtulmak için bazı bitkisel tedavilere başvurulabilir. Vücudunuzun rahatlamasına yardımcı olacak ve stres ile anksiyete gibi rahatsızlıklardan kurtulmanızı sağlayacak bazı bazı bitkisel çareler şunlardır;

Sarı papatya:
 Sinir sisteminin düzgün işlemesine yardımcı olan sarı papatya güçlü bir kas gevşeticidir. İçerdiği sakinleştirici etki ile anksiyete ve stres gibi rahatsızlıklara iyi gelir.

Oğul otu: Uyuku rahatsızlıklarına iyi gelen bu bitki anksiyete bozukluklarına ve sindirim problemlerine karşı etkilidir. Rahatlatıcı etkisi bulunan oğul otu hafif depresyon, iritasyon gibi sorunlara karşı iyi gelir. Bununla birlikte tiroit sorunu olan kişilerin bu bitkiden uzak durması gerekir.

Kedi otu:
 Kedi otu Ene etkili anksiyete karşıtı bitkilerden bir tanesidir. Uyku bozukluklarına iyi gelen kedi otu mide kaslarının rahatlatılmasına yardımcı olur.

 

————————————————————————————————————————————————————-

Anksiyete Doğal Tedavisi anksiyeteye bitkisel çözüm aneksiyete rahatsızlığına iyi gelen bitkiler anksiyeteye ne iyi gelir anksiyeteye bozukluğu tedavisi Stres ve anksiyete birçok rahatsızlığın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir