Anneye Mektup Örneği

Annelerimiz bizlerin bu dünyadaki en değerli ve en özel varlıklarıdır. Annelerimiz olmasaydı biz bu dünyada var olamazdık. Bizi dokuz ay boyunca karınlarında taşıyıp dünyaya geldikten sonra da her zaman yanı başımızda olan kişiler annelerimiz olmaktadır. Bizler için kendilerinden fedakarlık eder ve daima iyi olmamız için çaba sarf ederler. Bu nedenle her insanın annesinin kıymetini bilmesi gerekmektedir. Dinimizde de annelerin çok önemli olduğu çeşitli hadisler ile vurgulanmakta olup annesine saygısızlık eden kişiler hoş karşılanmamaktadır. Annelerimize olan sevgimizi onlara belli etmemiz onları mutlu etmeye yetecektir. Annemize olan sevgimizi belli etmek için onlara mektup yazabiliriz. Bizler de bu konuya dair düzenlemiş olduğumuz bu yazıda, sizlere anneye mektup örneği kısaca bilgi vereceğiz.

anneye mektup ile ilgili görsel sonucu

Anneye Mektup Örneği

Canım annem,

Beni dünyaya getirdiğin andan itibaren benim için verdiğin emeklerin her zerresini kalbimde hissediyorum. Sen benim için bu dünyada tarifi olmayan bir güzellik, bir nimetsin. Seni her zaman başımın üstünde taşıyacak ve hiçbir zaman mahcup etmeyeceğim. Senin güzel yüzünle kalbini daima güldürecek ve mutlu edeceğim.

Benim iyiliğim için bana verdiğin tavsiyeler her zaman hayatımda işe yarıyor. Bunun için ve bana verdiğin tüm emekler için sana minnettarım. Senin çocuğun olduğum için her an kendimi çok şanslı hissediyorum. Seni çok seviyorum benim canım annem.

Anneye Mektup Örneği Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize Yazabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir