Anneye Mektup Örnekleri Uzun

Annelerimiz, bizlerin sahip olduğu en değerli varlıklardır. Annelerimiz bizi dokuz ay karınlarında taşıdıktan sonra dünyaya getirir ve elimizi hiçbir zaman bırakmazlar. En yakın arkadaşımız, canımız, bir tanecik varlığımızdır annelerimiz. Bizlerin annelerine kendilerini her zaman özel hissetmelerini sağlayacak davranışlarda bulunmamız gerekmektedir. Annelerimize onlara olan sevgimizi sürekli olarak göstermeli ve onlar için bir şeyler yapmalıyız. Bunlardan bir tanesi onlara duygularımızı anlatan mektup yazmak olabilir. Bizler de sizler için düzenlemiş olduğumuz bu yazı içerisinde, anneye mektup örnekleri uzun kısaca bilgi vereceğiz.

annem ile ilgili görsel sonucu

Anneye Mektup Örnekleri

Sevgili anneciğim, 

Senin o güzel kokun, içten bakışın ve ellerimi her zaman sımsıkı tutuşun, hiçbir zaman ellerimi bırakmayacağın güvenini bana veriyor. İnan ki, bu dünyadaki tüm güzelliklerden daha güzel bana sundukların. Sen olmasan, ne ben ne kardeşlerim ne de babam olurduk. Bizim tohumumuzu sen ektin, yıllarca gözün gibi çiçekler açmamız için emek verdin. Senin hakkını nasıl öderim bilmiyorum. Hakkını bir nebze ödeyebilmek adına iyi bir insan olmak için uğraşıyorum!

Canım annem,

En içten sevdiğim, gözümün nuru, varlığıyla insana kendisini dünyadaki en şanslı insan hissettiren annem.. Sen varsın diye bu kadar iyi ve güçlü bir insanım. Benim için verdiğin emekler, ben bilemediğimde senin bilmelerin sayesinde bulduğum yollar, kalbimin her zaman temiz kalması hepsi senin sayende. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

Anneye Mektup Örnekleri Uzun Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize Yazabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir