Avuç İçi Terlemesi Nedenleri

Avuç İçi Terlemesi Nedenleri,

Terlemenin kozmetik bir konu olduğu kadar profosyonelce çözümlenmesi gereken bir konudur. Birçok ürün terlemede kesin sonuç gibi verilmektedir. Birçok görsel pazarlama teknikleri ile de albenisi çoğaltılmaktadır. Bu noktadaki eksikliği gidermek için yıllarca çözüm aradık ama sonunda ürünü kendimiz üretmeye karar verdik ama pazarlama ustası olmadığımızdan diğerleri kadar albenili olamıyoruz. Terlemeyi bir hekime danışmadan almayınız veya kullanmayınız, boş yere masraf ve zaman harcar moral bozukluğu içine düşersiniz. Aluminyum Klorid terlemede etkildir ama hangi terlemelerde bunu ancak biz biliriz, Tüm Türkiye’de her hastanın bize gelmesiniz bekleyemediğimizden telefonla irtibat sağlamaya çalışınız. Tabii ki sağlıklısı muayene olmanızdır. Ama kabaca fikir de edinebiliriz. Her ter losyonla kurumaz Hangi terlemelerin duracağını biz biliriz. UMUTMAYINIZ….

1-Terleme losyonlarla kesin olarak çözülmez,

2-Her bölgenizdeki terleme losyon veya ilaçlarla çözülmez, Baz bölgeler ve bazı terleme çeşitleri losyonlara duyarlıdır.

3-Kimyasal yapıları aynı gibi görünse de losyonlar arasında kalite farkı kesinlikle vardır.

4-Aluminum chloride hexahydrate (Sos SweatSet ) bilinen hiçbir yan etkisi bildirilmemiştir. Bir yan etkisi olsaydı FDA onayı olmazdı.

5-Etkisi kalıcı değildir, 48-72 saat kadar süren bir etkiye sahiptir. Bu esnada uygun ter bezlerinde bezin lokal olarak uyarılmalarını durdurur.

 

————————————————————————————————————————————————————-

Avuç İçi Terlemesi Nedenleri Avuç İçi Terlemesi Nedenleri, Terlemenin kozmetik bir konu olduğu kadar profosyonelce çözümlenmesi gereken bir konudur. Birçok ürün terlemede kesin sonuç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir