Bana Arkadaşını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim Kompozisyon Örneği

Bana Arkadaşını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim Ne Demektir, Bana Arkadaşını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim Kompozisyon Örneği

İnsanlar çevrelerinde bulunan ve birlikte vakit geçirdikleri arkadaşlarından ve dostlarından oldukça fazla etkilenirler. Sürekli birlikte vakit geçiren kişiler zamanla birbirlerinin huylarından etkilenmeye başlarlar.

İnsanoğlu her zaman kendine yakın hissettiği, düşüncelerini paylaştığı kişilerle arkadaşlık eder. Bu açıdan bakıldığında ise arkadaşlarımız adeta bizim aynamızdır. Bir insanın arkadaşlarına bakılar onun hakkında fikir edinmek hiç de zor bir şey değildir. Çünkü çoğu zaman arkadaşlarımızla aynı duygu ve düşünceleri paylaşır ve genellikle aynı davranışlarda bulunuruz.

Kişi arkadaşlarından önemli ölçüde etkileneceğinden hayatımız boyunca yanımızda bulunan kişilere karşı dikkatli davranmalıyız. Çünkü bu kişiler hayatımızı derinden etkilemekte ve davranışlarımızı büyük oranda değiştirmektedir.

Bana Arkadaşını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

3 thoughts on “Bana Arkadaşını Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim Kompozisyon Örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir