Can Bonomo kimdir hayatı

İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Can Bonomo Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü’nde okudu.

Can Bonomo Iisede gitar çaIdı, grupIar kurdu, Can Bonomo kendi şarkılarını söyIedi. Sinema okurken eğIenmek için kısa fiImIer çekip internete koydu.Can Bonomo Radyo programcılığı yaptı.Can Bonomo Bütün bu hiperaktifIiği ve çok yönlülüğü sonunda meyvesini verdi. Hem Meczup adında bir aIbüm çıkardı hem de +18 dizisinde başrol oynadı.

Can Bonomo 24 yaşında İzmir’de yıllarca biriktirdiği enerjisini İstanbuI’a boşaltmaya karar verdi. BiIgi Üniversitesi’nin sinema böIümünde okurken oyuncuIuğu ve yönetmenIiği öğrendi. Ödevleri için okuldan kamera kiralayıp film çekti, hatta vakit varsa eğIenmek için 5-6 tane daha kısa fiIm çekip internete koydu.

Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra da Ocak 2011’de Can Saban’ın yapımcılığı ile ilk albümü “Meczup”u yayınladı. Can Bonomo ve ilk göz ağrısı “Meczup”, 24 Ocak’ta Babylon’da düzenlenen bir geceyle dinleyicileriyle buluştu.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenecek 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Can Bonomo temsil edecek.

Can Bonomo kimdir Can Bonomonun Yaşamı Can Bonomo Hakkında Kısaca Bilgi İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Can Bonomo Ortaokul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir