Çelikel Eğitim Vakfı Burs Başvurusu

Çelikel Eğitim Vakfı yöneticileri sitemiz eokulegitim.com’a ulaşarak , sitemizde 2016 2017 Öğretim yılı süresince “Alev Topu Burs Programı” adı altında verecekleri burs hakkında , siz değerli ziyaretçilerimize bir duyuru yapmamız istendi. Bizler de sevgili öğrencilerimize Çelikel Eğitim Vakfı Bursu hakkında bilgiler verelim istedik. Aşağıdan Çelikel Eğitim Vakfının vermiş burs hakkında bilgilere bakabilir ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ancak yine aşağıdan vermiş olduğumuz linke tıklayarak Çelikel Eğitim Vakfı Alev Topu Burs Başvurusu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çelikel Eğitim Vakfı ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere burs olanakları sunarak, Türkiye Cumhuriyeti eğitim sistemini desteklemeyi, daha çok öğrencinin daha iyi koşullarda öğrenim görebilmesini, ülkemizde eğitim seviyesinin ve yaşam kalitesinin artmasını hedeflemektedir. Bu gayeyle Vakıf, kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü burs programlarıyla yüzlerce öğrenciye eğitim bursu veriyor. İlköğretimden üniversiteye, Edirne’den Kars’a yüzlerce öğrenci Çelikel bursiyeri olmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Çelikel Eğitim Vakfı bursları 3 farklı kategoriden oluşuyor:

Çelikel Eğitim Vakfı, 2016 2017 eğitim yılı itibariyle yepyeni bir Burs Programı başlatıyor. Sadece maddi desteği değil, kişisel ve sosyal gelişim desteklerini de barındıran Burs Programından İstanbul’daki üniversitelere bu sene başlayacak hazırlık ve 1. sınıf öğrencileri faydalanabilecek.

Burs Başvuru formunu doldurmak için tıklayınız

Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Çelikel Eğitim Vakfı burs başvuru şartları 2016 2017 , Çelikel Eğitim Vakfı burs başvurusu , Çelikel Eğitim Vakfı burs başvuru formu

8 thoughts on “Çelikel Eğitim Vakfı Burs Başvurusu

 • 20/08/2014 tarihinde, saat 19:17
  Permalink

  Başvuru formunu doldururken ygs başlıklı bir bölüm var. Orada sıralamamız mı soruluyor, eğer öyleyse en son 2000 var ama benim sıralamam 67000. Ne yapmam gerek bu durumda? Ve sıralamalarımızı yazarken öğretmenlik ek puanlı sıralamalarımızı yazmıyoruz değil mi?

  Yanıtla
 • 28/07/2014 tarihinde, saat 13:28
  Permalink

  merhaa ben marmara ünv hukuk fakültesini bu sen kazandım. babam emekli ve ailemde benimle birlikte abim ve kardeşimde eğitim hayatını sürdürüyor . ekonomik durumumuz istanbulda okumam için yeterli değil . cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

  Yanıtla
 • 19/07/2014 tarihinde, saat 03:40
  Permalink

  bursa uludag üniversitesi 3.sınıf makine mühendisliğinde okuyorum. eğitimimi devam ettirebilmem için bursa ihtiyacım yar.yardımcı olursanız çok dua ederim.bana bu numaradan ulaşabilirsiniz : 0*** 702 26 52

  Yanıtla
 • 28/02/2014 tarihinde, saat 19:14
  Permalink

  AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ingilizce öğretmenliği bölümünde hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Annem babam ayrı babamla görüşmüyorum. Annem ikinci evliliğini yaptı ama çalışmadığı için destek veremyr adamın da kendi çocukları var bursa ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim.. TEŞEKKÜRLER

  Yanıtla
 • 07/12/2012 tarihinde, saat 11:02
  Permalink

  SAKARYA Üniversitesi’nde 2 YİLİMİ OKUYORUM BANA YARDIM EDEREK BİR ÖMÜRBOYU DUALARIMLA HATIRLANACAK GÖNÜLLÜ YARDIM SEVERLERDEN YARDIM BURSLARI BEKLİYORUM 0***5190413 TELİM LÜFFEN ULAŞİN..

  Yanıtla
 • 16/11/2012 tarihinde, saat 00:16
  Permalink

  zor durumdayım açıkögretim okuyom kursa gitmek istiyorum yardımınızı bekliyorum çok ihtiyacım var

  Yanıtla
 • 30/10/2012 tarihinde, saat 16:18
  Permalink

  Çok ihtiyacım var.

  Yanıtla
 • 26/10/2012 tarihinde, saat 18:33
  Permalink

  Meslek Lisesi 2.Sınıf Elektirik-Elektronik Bölümü Öğrencisiyim Babam Yok Annemle Beraber Yaşıyorum Yenidoğan’da İkamet Ediyorum.Maddi Durumumuz Oldukça Kısıtlı İstenen Malzemelere Ulaşamıyorum Yardım Bekliyorum Arz Ederim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir