Çözümün Bir Parçası Olmayan Sorunun Bir Parçası Olur Kompozisyon

 

Çözümün Bir Parçası Olmayan Sorunun Bir Parçası Olur Ne Demektir

Toplumsal olarak ve bireysel olarak pek çok sorunla karşılaşmamız mümkündür. Bu sorunların çözümünde her insan üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Eğer bireysel olarak sorunların çözümüne odaklanmazsak bu sorunlar daha da büyüyecek ve dolayısıyla biz de bu sorunlara bir yenisini daha ekleyeceğizdir.

Bazı sorunların çözümü için birçok insan bir araya gelir ve bunun için mücadele eder. Bu sorunun çözümünde uğraşan herkes sorunun sona erdirilmesinde birinci dereceden görevlidir. Ancak bazı insanlar da bana ne diyerek bu sorunlarla ilgilenmezler ve sorununun çözümüne destekten çok köstek olurlar Bu nedenle onlar da sorunun başka bir parçası haline gelirler. Sorunun çözümü ile uğraşan kişiler bir de bu sorumsuz insanlarla uğraşmaya başlarlar.

Ortada bir sorun varsa bu sorunun çözümü için mutlaka elimizden geleni yapmamız gerekmektedir. Aksi halde hem kimseye faydamız dokunmaz hem de sorunu çözmek isteyen insanlara ayak bağı olmuş oluruz.

 

Çözümün Bir Parçası Olmayan Sorunun Bir Parçası Olur Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir