Dedeme ve Nineme Mektup Örnekleri

Dedelerimiz ve ninelerimiz anne ve babalarımızı dünyaya getiren ve onların bugünlere gelmesinde emekleri olan en önemli değerlerimizdendir. Sadece evlatlarının değil torunlarının da üzerinde çok emekleri bulunur. Genellikle insanlar dede ve ninelerini çok fazla sever ve onlar ile ayrı bir bağ ile bağlı olurlar. İnsanların dedelerine ve ninelerine mektup yazması çok güzel bir şeydir. Bizler de sizler için derlemiş olduğumuz bu paylaşım içerisinde sizlere dedeme ve nineme mektup örnekleri kısaca bilgi vereceğiz.

Dedeme ve Nineme Mektup Örnekleri ile ilgili görsel sonucu

Sevgili dedeciğim ;

Öncelikle dedem olduğun için ne kadar şanslı olduğumu her an her yerde hissediyorum. Annem ve babam ile bana olan destekleriniz her zaman benim için çok önemli. Sizler sayesinde çok fazla şey öğrendim. Hayatımın her anında sizi hatırlıyorum, bu yüzden çok şanslıyım. Büyüdükçe bana neler anlatmak istediğinizi daha iyi anlıyorum. Bu yüzden her geçen gün sizi daha çok seviyorum. Desteğiniz benim için çok önemli, siz bana destek olursanız ben hep iyi yerlerde olurum. Size her zaman dua ediyorum, hep birlikte olmayı dileyerek..

Sevgili nineciğim ;

Sen benim annemsin, canımsın. Benim annemin annesi nasıl benim annem olmaz? Beni ellerinde büyüttün, her istediğimi yapmaya çalıştın. Kimi zaman yapmadın ama bununla ilgili nasihatlar verdin. İşte ben o nasihatları şimdi anlıyorum ve kullanıyorum. Bana iyi ki o istediğim oyuncağı alıp da beni bu nasihatından mahrum etmedin. Şimdi senin nasihatların sayesinde iyiyim.

Dedeme ve Nineme Mektup Örnekleri Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize Yazabilirsiniz.

2 thoughts on “Dedeme ve Nineme Mektup Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir