Diş Apsesi Nasıl Geçer

Diş Apsesi Nasıl Geçer,

iş apsesi ile ilgili bir ziyaretçimizin önerisini, siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak istedim. İlk olarak şunu söyeleyelim, bunu uygulamadan önce mutlaka bir diş hekimine gidin…

1)Apseli dişin etrafını diş fırçası ile fırçalayın kanayana kadar fırçalayın kanadıktan sonra o bölgeyı acı çekmeyecek kadar emin ve tükürün iltihabın birazı kanla beraber çıkacaktır ama siz o iltihabı göremezsiniz.

2)Suya tuz atın ve limon sıkın o karışımla dişinizi çalkalayın süreklı çalkalayın ve tükürün.

3)Bır bardak altına sirke, kimyon ve ezilmiş kekik katın ve bunları karıştırın bir pamukla o karışımı sürün ve dişinize koyun alt dişse üst dişten baskı uygulayın üst ise alttan baskı uygulayın ve dişin o pamuğu emmesini sağlayın.

4)Son olarak apsenin bulundugu dişe açıksa tuz koyun açık değilse etrafına tuz koyun.

not: 1. madde sizi okurken iğrendirse bile yaptıgınıza değecektir
not 2: Bunları yaptıktan sonra iltihap inanın azalacaktır. Eğer hiç fayda etmediyse en yakın eczaneden ”DİŞİNOL” adlı ilacı alın ve apseli bölgeye uygulayın 10-15 dakikaya kalmaz ağrı dinecektır ama diş etinize zarar veriyor bu ilaç bu ilaç karanfıl yağıdır.

Ben sıraladığım işlemi uyguladım ve çok rahatladım
————————————————————————————————————————————————————-

Diş Apsesi Nasıl Geçer Diş Apsesi Nasıl Geçer, iş apsesi ile ilgili bir ziyaretçimizin önerisini, siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak istedim. İlk olarak şunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir