En Sevdiğiniz Oyuncaklarla İlgili Bir Hikaye Yazınız

oyuncak ile ilgili görsel sonucu

Çocuklar için bu hayatta en kıymetli değerler arasında elbette ki oyuncakları söylememek olmaz. Çocukların gelişimi, sosyal aktivitesi ve eğlenmesi için oyuncakların ne kadar önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Bizler de bu konuya dair derlemiş olduğumuz bu paylaşım içerisinde, sizlere en sevdiğiniz oyuncaklarla ilgili bir hikaye yazınız kısaca bilgi vereceğiz.

Ömer, annesi ile alışverişe gitmiş olduğu bir alışveriş merkezinde çok güzel oyuncak bir araba görür. Annesine onu alması için binbir türlü söz söyler. Fakat annesi onu alacak paralarının olmadığını fakat daha sonra alabileceklerini söyler. Ömer, bu duruma çok üzülür. Alışveriş boyunca istemsiz bir şekilde ağlamaktadır. Sadece o oyuncağı düşünür durur ve annesinin ona o oyuncağı almayışına çok kızar.

Ömer ve annesi eve gittiğinde, annesi durumu babasına anlatır. Ömer’in çok üzüldüğünü gören babası Ömer ile konuşmak ister. Oyuncağı ancak daha sonra alabileceklerini söylese de, Ömer üzülmeye devam eder. Fakat bilmediği bir şey vardı ki, annesi ve babasını bir oyincak için çok üzmüştür.

Günler sonra Ömer’in aklına bile gelmeyen o oyuncağı babası satın alır. Ömer, babasını eve elinde oyuncakla geldiğini görünce çok şaşırır. Babasının ve annesinin o oyuncağı satın almamak için kendisini geçiştirdiğini düşündüğü için çok üzülür. Annesinden ve babasından onları üzdüğü için özür diler. Hep birlikte oyuncak ile oynamaya başlarlar.

En Sevdiğiniz Oyuncaklarla İlgili Bir Hikaye Yazınız Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize Yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir