Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği

Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği  ilkokul ortaokul Ortaöğretim lise dosyalarımızı paylaşıyoruz.  Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği bu sayfadan indirebilirsiniz. Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği 2016 2017 dos, Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği İndir Yükle,  Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği Word Excel Doc xls İndir, Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği İçin MEB 2016 2017 dos, Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 dos

 

  Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği :

Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

2 thoughts on “Görsel Sanatlar Ürün Dosyası Değerlendirme Ölçeği

  • 07/01/2015 tarihinde, saat 02:29
    Permalink

    Tüm öğretmen arkadaşlarımın işini kolaylaştıracak muhteşem bir program: Akıllı Giriş Sistemi. Ben kullanıyorum, size de tavsiye ederim.
    Kolay Davranış Notu Girişi, Performans ve Proje Ölçeği, Sınav Başarı Analizi, Ders ve Etkinliklere Katılım Formu hazırlama, Sınav Notu, Gözlem Formu ve birçok işlem saniyeler içinde bitiyor. Görsel Sanatlar, Müzik, Teknoloji Tasarım ve Beden Eğitimi öğretmenleri için Sınav Notu işlemleri. Tek tıkla notları E-Okula aktarıp çekiyor. Tek kelimeyle muhteşem..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir