Harun Karacan Kimdir AKP Eskişehir Belediye Başkan Adayı

Harun Karacan Kimdir? AKP’nin Eskişehir Belediye Başkanı Adayı Harun Karacan Kimdir?

AKP’nin heyecanla beklenen Eskişehir belediye başkanı adayını Recep Tayyip Erdoğan Harun Karacan olarak bildirdi. Kimdir bu Harun Karacan?

Eskişehir’de 1966 yılında doğmuştur. Eskişehir Ticaret Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulunun azasıdır. Karacan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. Bu görevini 1990’lı yıllarda babasından almıştır ve kurumsallaşmasını sağlamıştır.

Karacan grup akaryakıt sektörüyle büyüme sürecine girmiştir ve Türkiye’nin lider enerji şirketleriyle ortaklıklara imza atıp sektörle ilerlemiştir. İstasyon sayıları da hızla artmaktadır. Ayrıca son zamanlarda Laçin adı altında mineral suyu sektöründe de adını duyurmaya başladı.

Harun Karacan sadece çalışma hayatında değil birçok toplumsal projede de adını duyurmaktadır. Sosyal ilişkilerindeki güler yüzüyle ve samimiyetiyle sektörde bir çok insanın da takdirini kazandı.

Karacan, 2009’da Eskişehir’in Ticaret Odası başkanı oldu ve 2 yıl sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliğine başladı. Ek olarak TOBB’da Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Meclisinde, Genç Girişimciler Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulunda, Telekomünikasyon Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulunda, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri Meclisinden Sorumlu Yönetim Kurulunda, Bilgisayar Meclisinden Sorumlu Yönetim Kurulunda, Medya ve İletişim Meclisinden Sorumlu Yönetim Kurulunda üyedir.

Karacan aynı zamanda evlidir ve 2 çocuğu vardır.

Haber: Harun Karacan Kimdir? AKP'nin Eskişehir Belediye Başkanı Adayı Harun Karacan Kimdir?

AK Parti Eskişehir Belediye Başkan Adayı Harun Karacan Hakkında Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir