Hayalinizdeki Okul Nasıl Olmalı Yazı

Hayal Ettiğiniz Okul Hakkında Kısa Yazı, Hayalinizdeki Okul Nasıl Olmalı Yazı

Herkesin hayal ettiği şeyler olur benim de her zaman hayal ettiğim bir okul vardır. Bu okul şöyle bir okuldur:

Hayalimdeki okul, temizliğe çok önem verilen her yerin pırıl pırıl olduğu bir okuldur. Bu okulda kantin yoktur, bunun yerine güzel yemeklerin çıktığı bir yemekhane vardır. Orada sadece sağlıklı ve leziz yemekler olur. Bununla birlikte hayalimdeki okulda sosyal alanlar vardır. Canımız istediğinde spor yapar, oyunlar oynar bazen de ders çıkışlarında tiyatro etkinlikleri yapabiliriz.

Hayalimdeki okulun öğretmenleri çok anlayışlıdır. Bize gerekli bilgiyi verdikten sonra anlamadığımız yerleri tekrar anlatır ve bize derslerimizi öğretmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu öğretmenler bizi çok fazla ödev vererek sınırlandırmaz, sosyal hayatımıza da zaman ayırabilmemiz için yeterli ve kararında ödevler verirler.

Bu okuldaki idareciler de çok anlayışlıdır. Bir sorunumuz olduğunda bizi azarlayıp ceza vermek yerine, sorunumuzu anlayıp bunlara çözüm üretmeye çalışan kişilerdir. Hayalimdeki okul her öğrencinin sahip olmak istediği bir okuldur.

Nasıl Bir Okulda Okumak İsterdiniz Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

4 thoughts on “Hayalinizdeki Okul Nasıl Olmalı Yazı

  • 11/11/2014 tarihinde, saat 20:35
    Permalink

    Ben puanı en yüksek olan liseye yani Galatasaray lisesine gitmeyi umuyorum çünkü bende dayım gibi olmak istiyorum örnek aldığım kişiler;büyük dayım ve küçük dayım 1 puanla Galatasaray lisesini kaçırmış olsa da abimi örnek alıyorum.
    Umarım sizde iyi bir liseye gidebilirsiniz ve istediğiniz meslek de çalışa bilmenizi umuyorum.Atamızın dediği gibi;’Bu milletle neler yapılmaz.’Okuduğunuz için teşekkürler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir