Her İnişin Bir Yokuşu Her Yokuşun Bir İnişi Vardır Kompozisyon

Her İnişin Bir Yokuşu Her Yokuşun Bir İnişi Vardır Ne Demektir, Her İnişin Bir Yokuşu Her Yokuşun Bir İnişi Vardır Kompozisyon

Hayat her zaman aynı şekilde devam etmez. İnsanın bazen iyi bazen de kötü günleri olur. B nedenle insan iyi günlerinde kötü günlerin, kötü gününde de iyi günlerin varlığını unutmamalı ve her zaman her şeye hazırlıklı olmalıdır.

Kişi bazen çok zor günler geçirir, bu gibi zamanlarda insan yaşama sevincin kaybedip karamsarlığa kapılabilir. Ancak bu çok yanlış bir davranıştır. Çünkü bilmek gerekir ki kara gün kararıp kalmaz. Kötü günlerin ardından mutlaka güzel günler gelecektir. Aynı şekilde iyi günlerde insan çok fazla rahata alışmamalıdır. Çünkü bu güzel zamanların ardından çok kötü olaylar da yaşanabilir.

İnsanoğlu kötü gününde içini ferah tutup zor zamanların geçmesini beklemeli, iyi gününde de başına gelecek kötü olaylara karşı hazırlıklı olmalıdır. Çünkü hayatın ne zaman ne getireceği belli olmamaktadır.

Her İnişin Bir Yokuşu Her Yokuşun Bir İnişi Vardır Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir