Kadir Gecesi Mesajları

Kadir Gecesi mesajları ve Kadir Gecesi ile ilgili sözleri burada. Kadir Gecesi mesajları ve Kadir Gecesi ile ilgili sözleri ile sevdiklerine güzel bir mesaj çekebilirsiniz.İşte Kadir Gecesi mesajları ve Kadir Gecesi ile ilgili sözleri…
Birbirinden özel ve güzel Kadir Gecesi mesajları burada…İşte Kadir Gecesi özel mesajları…
Eokulegitim.com – Kadir Gecesi mesajları ve Kadir Gecesi ile ilgili sözleri burada. Kadir Gecesi mesajları ve Kadir Gecesi ile ilgili sözleri ile sevdiklerine güzel bie mesaj çekebilirsiniz.İşte Kadir Gecesi mesajları ve Kadir Gecesi ile ilgili sözleri…

14 Ağustos Salı gecesi mübarek Kadir Gecesi Her Ramazan olduğu gibi orucumuzu tutup, Ramazan’ın kutsiyeti çerçevesinde derin duygular ve ihlas içinde bu Ramazan’ı da eda edeceğiz Allah’ın izniyle. Bu mübarek ayın şüphesiz en kutsi gecesi ise bildiğiniz üzere Kadir Gecesi dir. Kadir Gecesi, Ramazan içerisinde sırlı bir gece olarak bilinir. Büyük İslam büyükleri bugünü yakalayabilmek için, Ramazan’ın her gecesi Kadir Gecesi’ymiş gibi ibadet etmişlerdir. Ancak bildiğimiz üzere Diyanet’in de kabul ettiği gün 27.gecedir.

Bu yıl Kadir Gecesi 14 Ağustos Salı gecesini, 15 Ağustos Çarşamba gününe bağlayan geceye denk geliyor.

kadir gecesi mesajları

Kadir Geceniz kutlu ve mutlu olsun dileklerimizle. Allah hepimize bu geceyi hakkıyla ihya etmeyi nasip eylesin. eokulegitim.com olarak sizlere en güzel Kadir Gecesi mesajlarını ve Kadir Gecesi sözlerini sayfamıza ekledik.

eokulegitim.com ailesi olarak tüm ziyaretçilerimizin mübarek Kadir Gecesini kutlarız. Allah bu mübarek geceyi hayırlara vesile etsin başta devletimiz ve tüm inananlar için.

Bu gece bundan sonra peşpeşe gelecek bir dizi kandillerin; Miraç ve Beraat kandillerinin, on bir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayının ve Kadir Gecesi’nin de habercisidir. harbiforum.org Bu sebepledir ki Regaip Kandili’nde manevî gücümüz artacak, kalplerimiz huzur bulacaktır. Hayırlı kandiller..

Bu gece Kadir gecesi. Kadir Gecesinde edilen dualar, yapılan tövbeler kabul olurmuş.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde Müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandiliniz mübarek olsun.

Oruçlu olan kimse, bir kimsenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadetdedir.

Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar” HADİS

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun..

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

 Kuran-ı Kerim’de Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin yani Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor. Bu nedenle bu geceyi ihya edelim.. Kadir geceniz hayırlı olsun..

♥ O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar… ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah dualarınızı kabul etsin.

♥ Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allaha arz etmek için de değerli bir fırsattır. Kadir Gecesi, Allahın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her müminin armağanlara garkettiği bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun..

♥ Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

♥ Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesi’ni ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar” (Hadis)

♥ Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

♥ Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

♥ Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun..

♥ Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

♥ Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kadir gecesiniz hayırlı olsun !

♥ Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun…

♥ Kadir geceniz mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

♥ Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

♥ Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi’nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kadir gecesiniz mübarek olsun! 

eokulegitim.com

One thought on “Kadir Gecesi Mesajları

  • 29/09/2012 tarihinde, saat 23:45
    Permalink

    puanınızdan yüksek yerleri en başa yazın ki alttakiler ölü tercih olmasın. yeni açılmış bölümler için ‘hadi şunu da yazayım’ demeyin, sonra pişman olabilirsiniz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir