Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Kim milyoner olmak ister, kim milyoner olmak ister başvuru, kim milyoner olmak ister yarışması başvuru formu. Kim milyoner olmak ister yarışmasına nasıl başvuru yapabilirim?

ATV’nin sevilen ve efsane haline gelen yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster” her hafta yarışmacılarına büyük ödüller kazandırmayı vaat ediyor. Siz de bilginize ve genel kültürünüze güveniyorsanız bu yarışmaya başvurabilir, gerekli mülakatları geçtikten sonra Kenan Işık’ın karşısında yarışma şansını yakalayabilirsiniz.

Yarışmada toplam 12 soru var. 12. soru tam 1 Milyon TL değerinde. Türkiye’de şimdiye kadar bu yarışmadan 1 Milyon TL kazanan olmadı ancak bu kişi siz olabilirsiniz. Yarışmada sunucu Kenan Işık’ın yarışmacılara sorduğu “Emin misiniz?” “Son kararınız mı?” gibi sorular artık herkesçe bilinen gelenekselleşmiş sorular haline geldi. Bilgisine ve şansına güvenenlerin yarışması Kim Milyoner Olmak İster’e başvurmak için başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formu için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli:

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

iBEHMTM5I

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Başvuru Yazımız Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Hemen Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir