Kudret Narı Reflü

kudret narı reflüye iyi gelirmi,
Kudret Narı Reflü

Reflü modern yaşamın sinsi mide hastalığı olarak tanımlanıyor. Her 5 kişiden birini de tehdit ediyor.

Bu hastalığa yakalananlar önce kalp krizi geçiriyorum sanıyor, reflü olduğunu öğrenince seviniyor. Ancak, hastalık tedavi edilmezse kansere yol açıyor.
Halk arasında asırlardır mide hastalıklarının baş tedavisi olarak bilinen Kudret narı bütün tropikal Asya, Afrika ve Hindistan’da yetişen turuncu renkli bir meyvadır. Kolit – Ülser – 12 parmak – Gastrit, Asit fazlası gibi mide-barsak sistemine bağlı tüm hastalıkları kalıcı ve kesin tedavi eder, Karaciğeri destekler, Egzama ve sedefe fayda verir, Yara ve iltihapları giderir, Barsak tembelliğini giderir, Hücre yeniler, Rahim yaralarına fayda verir, Yanık ve yaralara lapası vurulur. Aynı zamanda yüksek oranda E vitamini ve kaliteli protein içerir. Ama esas önemli olan kurutulmuş 1.sınıf extra kaliteli Kudretnarı meyvasının kabuklarının toz hale getirilmiş özü olmasıdır.

Kudret Narının Reflü hastalığı tedavisi konusunda henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak uzman bir doktora danışarak kullanılması doğru olur.
————————————————————————————————————————————————————-

Kudret Narı Reflü kudret narı reflüye iyi gelirmi, Kudret Narı Reflü Reflü modern yaşamın sinsi mide hastalığı olarak tanımlanıyor. Her 5 kişiden birini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir