Öğrenciye Cinsel İstismarda Bulunan Müdür Yardımcısına Rekor Hapis Cezası

Cuma, 19 Ağustos 2016, 7:40 | Gündem | 1 Yorum
by admin

Sonucu merakla beklenen davanın sonucu belli oldu. Siirt Ağır Ceza Mahkemesi, bir ilköğretim okulunda 4 kız çocuğuna yönelik cinsel istismardan okulun müdür yardımcısına toplam 46 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırdı.

-Siirt Ağır Ceza Mahkemesi, bir ilköğretim okulunda 4 kız çocuğuna yönelik cinsel istismar davasının tutuklu sanığı olan okulun müdür yardımcısı F.K’yı ”cinsel istismar ve hürriyeti tahdit” suçlarından toplam 46 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırdı.
Siirt’te, 2010 yılında bir ilköğretim okulundaki 4 kız öğrenciye yönelik cinsel istismar iddiasıyla ilgili açılan davada yargılanan okulun müdür yardımcısı F.K’ya ”küçük yaştaki 4 kız çocuğuna cinsel istismar ve hürriyeti tahdit” suçlarından 46 yıl 8 ay hapis cezası verildi.Siirt Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen ve ”gizlilik kararı” bulunan davanın bugünkü duruşmasına tutuklu yargılanan okulun müdür yardımcısı F.K. ve avukatı ile müdahil olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan bir avukat hazır bulundu.

Mahkeme heyeti, oy birliğiyle alınan kararında, F.K’ya ”küçük yaştaki 4 kız çocuğuna cinsel istismar ve hürriyeti tahdit” suçlarından 46 yıl 8 ay hapis cezası verdi.

Mahkeme, daha önce tutuksuz yargılanan 10 sanığı 2 ila 10 yıl 5 ay arasında değişen hapis cezalarına çarptırmış, 15 sanık için ise beraat kararı vermişti.

Kaynak: AA

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Öğrenciye Cinsel İstismarda Bulunan Müdür Yardımcısına Rekor Hapis Cezası"

  1. China dedi ki:

    If I asked you to bring 2 “finger sa2wnich&#82d1; platters to to party, what would you bring?Please include the recipes for the 2 sandwiches. I will be choosing the “Best Answer” before the time runs out! Thanks, in advance, to everyone that responds!!I want to know what you would make from scratch and their recipes, please.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.