Okul Spor Kulüpleri Yönetmeliği Yönetmeliği MEB

En son yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB )Okul Spor Kulüpleri Yönetmeliği Yönetmeliği bu sayfadan indirebilirsiniz. Aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin ardından dosyayı indirin.

MEB Okul Spor Kulüpleri Yönetmeliği Yönetmeliği

 

Okul Spor Kulüpleri Yönetmeliği Yönetmeliği 2016 2017, MEB Okul Spor Kulüpleri Yönetmeliği Yönetmeliği İndir Yükle, Milli Eğitim Bakanlığı Okul Spor Kulüpleri Yönetmeliği Yönetmeliği Dosyası, Okul Spor Kulüpleri Yönetmeliği Düzenlemesi

8 thoughts on “Okul Spor Kulüpleri Yönetmeliği Yönetmeliği MEB

 • 01/12/2016 tarihinde, saat 22:09
  Permalink

  Kolay gelsin ben Endüstiri meslek lisesinde gece okulunda okuyorum yani MESLEKİ açık lise devam zorunluğumuz bulunuyor yoklama alınıyor Müdürümüz var ben okul futbol takımında oynuyorum ve sistemde futbol için lisansım çıkıyor lisansim çıktığı için oynayabilirim demi hiç bir sorunla karşılaşmayız ?

  Yanıtla
 • 31/01/2016 tarihinde, saat 17:05
  Permalink

  meraba arkadaslar bn spor yöneticiliğini okuyacagım ama okudukdan sonra ne olurum cok kararsızım öğretmenlik yapabilirmiyim formasyon alıp??

  Yanıtla
 • 21/02/2014 tarihinde, saat 10:57
  Permalink

  Bence polis olmayı düşünüyorsan Spor Yöneticiliği oku.4 yılı rahat bir şekilde okursun, saçların ağarmadan, kafan ağrımadan iyi bir not ortalamasıyla bölümü bitirebilirsin. Polis olamadığını farz edelim. Gençlik Spor İl Müdürlükleri bu bölümden mezun olanların alımlarını yapıyor bildiğim kadarıyla. Tarih bölümü puanlarından oldukça aşağıda.Tarih bölümü çok kolay bir bölüm değil. Ablam ve pek çok arkadaşım bu bölümden mezun.Atamaları da oldukça zor. Tarih okumak için tarih bölümüne aşık olmak lazım.(BENCE)
  Bu arada ben Beden Eğitimi Spor Yüksekokulundan mezunum(2013). Çift anadal öğrencisiydim. Aynı zamanda Antrenörlük Bölümü mezunuyum. Şu anda da öğretmen olarak görev yapmaktayım. Kısacası arkadaşım potansiyeline bi bak ve ona göre karar ver.Polis olmaksa amacın, spor yöneticiliğinden mezun olman ayrıca bi avantaj. Hı yarın ne olur polislik alımları bilemem. Alım olmayadabilir.Zaten alım olmazsa okudugun bölüm tarih de olsa yöneticilik de olsa alım yoksa yoktur..

  Yanıtla
 • 18/02/2014 tarihinde, saat 19:51
  Permalink

  Merhaba;
  Ben okul meclisinde bulunuyorum ve görev olarak klüp malzemeleri talep etme sürecini araştırmam istendi.Yardımcı olursanız sevinirim. :)

  Yanıtla
 • 11/12/2012 tarihinde, saat 09:28
  Permalink

  yarışmaya katılan öğretmen tam gün izinlimi ?

  Yanıtla
 • 23/09/2012 tarihinde, saat 16:24
  Permalink

  Merhaba,
  Hayırlı günler dilerim.1998 yılı doğumlu oğlum Eren Arısoy, 3 yıldır Beşiktaş Spor kulübü alt yapı da futbol oynamaktadır ve U-15 liğinde sporculuğuna devam etmektedir. U-15 liğinde, 1. liğ’de olduğu gibi hafta içi antremanları ve sırasından şehir dışı müsabakaları olmaktadır.
  Oğlum bu yıl Fenerbahça Anadolu lisesini kazanmış ve devam etmektedir. Eren, hafta sonu şehir dışı karşılaşmaları olduğunda, Cuma gününden yola çıktıkları için, o günler okuluna devam edememe durumu ile karşılaşmaktadır. Sorum şudur: Eren’in karşılaşmaları nedeniyle okuluna devam edemediği günlerde, okulunda sınavı yada ödev teslimi varsa, bu durumları daha sonraki günlere de telafi etmesine olanak sağlayan bir yönetmelik var mıdır yoksa okul ve sınıf idaresini razı etmek zorunda mı kalmak durumundayız.
  Saygılarımla. Ufuk arısoy

  Yanıtla
 • 28/08/2012 tarihinde, saat 00:43
  Permalink

  tarih bölümü mü yoksa spor yöneticiliği mi okusam cok kararsızım yardım ederseniz cok sevinirim amacım 4 yıl okuyup polisliğe gecmek ama o da olmasa ne yaparım işte bir de o var

  Yanıtla
  • 25/11/2013 tarihinde, saat 12:29
   Permalink

   bence her ıkısınıde okuma!!
   illada okucaksan tarih daha mantıklı..

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir