Performans Değerlendirme Ölçeği

Performans Değerlendirme Ölçeği  ilkokul ortaokul Ortaöğretim lise dosyalarımızı paylaşıyoruz.  Performans Değerlendirme Ölçeği bu sayfadan indirebilirsiniz. Performans Değerlendirme Ölçeği için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

Performans Değerlendirme Ölçeği 2016 2017 dos, Performans Değerlendirme Ölçeği İndir Yükle,  Performans Değerlendirme Ölçeği Word Excel Doc xls İndir, Performans Değerlendirme Ölçeği Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, Performans Değerlendirme Ölçeği İçin MEB 2016 2017 dos, Performans Değerlendirme Ölçeği Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu Performans Değerlendirme Ölçeği 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 dos

 

  Performans Değerlendirme Ölçeği :

Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

4 thoughts on “Performans Değerlendirme Ölçeği

 • 16/12/2013 tarihinde, saat 18:51
  Permalink

  süper kapak var ama işime yaramaz

  Yanıtla
 • 05/10/2013 tarihinde, saat 14:46
  Permalink

  süper kapak var ama işime yaramaz :/ :/ :/

  Yanıtla
 • 28/11/2012 tarihinde, saat 15:47
  Permalink

  süper kapak var ama işime yaramaz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir