Rüyada Maden suyu Görmek

 

Rüyada Maden suyu Görmek Anlamı :

 

Şifaya, ferah ve sevince; arzulanan şeylerin gerçekleşmesine delalet eder.Rüyada maden suyu veya sodası görmek, midenizin bozuk olduğunun belirtisidir. Rüyada maden suyu veya sodası görmek, midenizin rahatsız olduğunu işaret eder. Rüyada maden suyu görmek veya içmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir. Hasta olan bir kimse rüyada maden suyu görse veya içse sihhata kavusur.

Rüyanızda Maden suyu Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Maden suyu Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Maden suyu Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Maden suyu Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Maden suyu Rüya Tabiri , Rüyamda Maden suyu Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

One thought on “Rüyada Maden suyu Görmek

  • 30/07/2012 tarihinde, saat 13:52
    Permalink

    Rüyamda erkek kardeşimden yeğenime 10 tane soda aldırması için para vermesini söylüyordum yanılmıyorsam o da 20 tl veriyordu. Erkek kardeşime soda siselerini nişanlı olan kız kardeşim var onun kınas gecesinde içine mum koyup değerlendireceğimizi söylüyordum.yeğenimle birlikte balkona geldiğimde ablam ve yengem bana gelen görücülern tekrar geleceğini bunun için yemek yapacaklarını söylüyorlardı bende siz daha çok görücü beklersiniz diye dalga geçiyordum. Yeğenim gidip meyveli soda alıyordu ve paranın üstünü bana veriyordu kağıt ve bozuk paralar. Mutfağa sodalara bakmak için gittiğimde ablam ve yengemde ordaydı tezgahın üstündeki soda posetinden domates biber salatalık ve tavuk etı çıkarıyordum bunlari kim istedi deyince yengem görücülere yemek yapmak için istedik dedi. Bende soda siselerini saydım tam on taneydi ve meyveliydi poşetle birlikte hepsini dolaba koyuyordum.
    Not: ruyada sözü edilen görücüler yaklaşık 15 gün önce gerçekten gelmişlerdi görücü kadın oğlumuda getirecem demişti ama sesleri çıkmadı daha. Bir kaç defa daha bu aileyi rüyamda görmüştüm acaba gelmediler diye bilinçaltımda mı kalmış. Rüya yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir