Rüyada Makas Görmek

 

Rüyada Makas Görmek Anlamı :

 

Elinde makas olduğunu ve onunla kıl ya da yün kestiğini gören kişi çok mal toplar. Elinde makas oldu­ğunu gören kimse bir husumetten dolayı mahkemeye gelir. Bazı tabirciler “makas insanların arasını bulan kişiye delalet eder. “demişlerdir.

Bazen makas hak ile batılın arasım ayıran yetki sahibi kişiye delalet eder. Makas kölelerin ve çocukların veya erkek kardeş, kız kardeş ve binek hayvanlarının artmasına delalet eder. Bunlardan bir tane varsa bir tane daha olur. Ancak rüyayı gören kişi bekâr ise evlenir. Kendisine gökten ma­kas indiğini gören kişinin ömrü sona erer.

Makasla insanların sakallarını ve elbiselerini kestiğini göre kişi, onların gıybetini yapar ve onlara hıyanet eder. Bazı tabirciler ” makas anlaşma sağlayan iki ortağa delalet eder” de­mişlerdir. Bazı tabirciler “elinde makas olduğunu gören kişinin ana bir er­kek kardeşi olur” demişlerdir.

Rüyanızda Makas Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Makas Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Makas Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Makas Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Makas Rüya Tabiri , Rüyamda Makas Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir