Rüyada Maymun Görmek

 

Rüyada Maymun Görmek Anlamı :

 

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada maymun nimetleri elinden alınarak mahkûm kalan fakir kimseye delalet eder. Maymun insan­ken lanetlenerek maymuna dönüştürülen bir hayvandır. Maymun hilekâr, maskara ve yaygaracı kimseye ve yahudiye delalet eder. Maymunlarla bo­ğuştuğunu ve onları yendiğini gören kimse hastalığından iyileşir. Maymun üstün gelirse hastalığından iyileşmez. Kendisine maymun hediye edildiğini gören kimse düşmanına üstün gelir.

Maymun eti yediğini gören kimse şid­detli bir üzüntü ya da hastalık geçirir. Maymun avladığını gören kimse sihir yapan kimseler tarafından fayda görür. Maymunla ilişkiye girdiğini gören kimse büyük bir günah işler. Kendisini maymunun ısırdığını gören kimse, bir insanla arasında husumet ve tartışma yaşar. Maymun, büyük günah işleyen kimselere delalet eder denilmiştir. Bir maymunun tanıdığı bir kimsenin yatağına girdiğini görmek, yahudi ya da dinsiz bir adamın o adamın hanı-mıyla zina yaptığına delalet eder. Bazı tabirciler göre maymun eti yediğini gören kimse yeni elbiseler alır.405

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada maymun görmek ken­disinde bütün ayıpların olduğu adama delalet eder. Maymun eti yediğini gören kimse üstünden atamadığı bir ayıba bulaşır. Maymun mağlup olmuş düşmandır. Maymunun üstüne bindiğini ve istediği yere sürdüğünü gören kimse, düşmanına üstün gelir. Kendisine maymun hibe edildiğini görmek, güvendiği bir kimsenin hainlik yapmasına delalet eder. Omzunda maymun taşıdığını gören kimsenin evinde hırsızlık olur. Bir tabirde maymun, may­munu taşıyan ya da sahiplenen kimse için felakete delalet eder, denilmiş­tir. Maymuna dönüştüğünü gören kimse sihirciler katında itibar kazanır. Bazende bu rüya sahibi zinaya meyilli olur. Zira halk arasında “falan kimse maymundan daha zinekar” şeklinde bir söz vardır. Maymun düşmanlara, günaha ve helaka sebep olacak bir işe düşmeye delalet eder.

Rüyada kuyruklu maymun görmek
İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada kuyruklu maymun görmek, yapmış olduğu bir işten dolayı kendisini helak eden ve kendisini insanların gözünden düşüren kıt akıllı kimseye delalet eder.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri; Rüyada kuyruklu maymun görmek, insanlara kendisini sevdirmek için sempatik davranan ve onları pohpohlayan kimseye delalet eder. Kuyruklu maymun görmek, unutkanlığa ve şaşkınlığa delalet eder.

Rüyada maymun beskeyen kişi görmek : Rüyada maymun besleyen kimse görmek acayip işlere, oyun ve eğlencelere delalet eder.

Rüyanızda Maymun Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Maymun Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Maymun Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Maymun Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Maymun Rüya Tabiri , Rüyamda Maymun Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

2 thoughts on “Rüyada Maymun Görmek

 • 09/10/2018 tarihinde, saat 03:40
  Permalink

  Ben Cumhurbaşkanı Recep Tayyip erdoganin maymun olarak gordum ilk basta tanimadim yan yana yurudugum biri vardi silkelenip duruyordu vahsi bir hayvandi sonra dikkatli bakinca o hayvanin maymun oldugunu o maymunun erdogan oldugunu farkettim biynunda zincirler vardi kurtulmak istiyordu beceremiyordu kurtulsa bana saldiracakti yakalamak icin cok cabaliyordu kendimi korumaya calisiyordum ama cok erkileyici bir ruyaydi ne anlama gelir bilmiyorum sunuda ekleyim bu bir ruya yoksa cumhurbaskanimiza hakaret etmiyorum gercrkten gordum ve anlsmini merak ediyorum tesekkurler.

  Yanıtla
 • 24/05/2012 tarihinde, saat 16:13
  Permalink

  rüyamda maymun yatağıma girip bana sarılıyordu ben onu kovuyordum yanımdan..ama aramızda herhangi bişey geçmedi lakin kendisi bana yanaşıyordu..ondan sonra bir yılan gördün kaplan rengindeydi bana yaklaşıyordu sonra yanımda bir adam onu kovuyordu.ltfn yorumlayn

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir