Rüyada Mecusi Görmek

 

Rüyada Mecusi Görmek Anlamı :

 

Rüyada kendisinin Mecusi ol­duğunu görmek izhar ettiği dini yaşantısını Allah için değilde dünya için yaptığına delalet eder. Kendisinin Mecusi olduğunu gören kişi, büyük gü­nahlar işlemek suretiyle İslamı arkasına atmasına da delalet eder.

Elinin kisranın eline dönüştüğünü gören kişi bu zorba kişilerin yaptığı işleri yapar ve daha sonrada Allah Tealanm kendisi hakkından hayır dilediği kişi hariç küfür üzere ölür.

Elinin yeniden eski haline döndüğünü görürse, tövbe eder.

Mecusi’nin Yahudi ya da Hıristiyan olduğunu görmesi, daha üstün bir hale geçmesine delalet eder.

Mecusi olduğunu gören kişi dünyayı talep eder. Ateşe taptığını gören kişi, sultanın hizmetine girer. Çünkü ateş sultana de­lalet eder. Ateş sönmüş ise haram mal kazanmayı talep eder.

Rüyada yaşlı bir Mecusi görmek, düşmanının ölmesini isteyen düşmana delalet eder.

Rüyanızda Mecusi Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Mecusi Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Mecusi Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Mecusi Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Mecusi Rüya Tabiri , Rüyamda Mecusi Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir