Rüyada Mekke-i mükerreme Görmek

 

Rüyada Mekke-i mükerreme Görmek Anlamı :

 

Hacc için Mekke’ye doğru yola çıktığını gören kişi, Allah Tealanın izni ile hacca gider. Hasta ise hastalığı uzar ya da ölür ve cennete girer. Mekke’nin kendi evi olduğunu gören kişi köle ise azad edilir zira Allah Teala Mekke’yi zorba kimselerden kurtarmıştır. Hür ise sultan tarafından izzete nail olur. İnsanlar ilmi sebebi ile ona gelirler ve onlara öğretir.

Mekke’yi arkasına aldığını gören kişi başkanından ya da sultanından ayrılır. Mekkenin yıkıldığını görmek az namaz kılmaya delalet eder. Rüyada Mekke’yi mükerremeyi görmek imamla yorumlanır. Mekke’yi mükerremedeki herhangi bir noksanlık ya da ziyadelik imama ya da rüyayı gören kişinin dinine nispet edilir.

Mekke’de ölülerle birlikte olduğunu gören kişi, şehit olarak ölür. Tica­ret sebebi ile Mekke’ye yöneldiğini gören kişi, dünyaya karşı haris olur. Mekke’de bolluk, bereket olduğunu görmek, hayra delalet eder. Mekkeye girdiğini görmek isteyeni çok olan güzel geline delalet eder. Mekkeye gir­mek isyankâr kişi için tövbeye, kâfir için müslüman olmaya, bekâr için ev­lenmeye delalet eder. Rüyayı gören kişi düşman sahibi biri ise düşmanına galip gelmesine, bazen Mekke’ye girmek korkudan emin olmaya delalet eder. Mekke’de ikamet ettiğini gören kişi, çok yaşlı oluncaya kadar yaşar.

Rüyanızda Mekke-i mükerreme Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Mekke-i mükerreme Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Mekke-i mükerreme Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Mekke-i mükerreme Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Mekke-i mükerreme Rüya Tabiri , Rüyamda Mekke-i mükerreme Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir