Rüyada Mermer Görmek

 

Rüyada Mermer Görmek Anlamı :

 

Rüyada mermer görmek izzete, mevkiye, mala, güzel kadınlara ve cariyelere delalet eder. Yanında mer­merler olduğunu görmek, fakirlikten sonra zenginliğe ya da evlenmeye ya da farklı ticaretlere delalettir.
Bazen mermer görmek, ehil ise ilme, düz yazı ve şiirde mahir olmaya ve salih evlatlara ya da saygın mevkilere delalet eder.

Rüyada mermerden şadırvanlar, havuzlar, fiskiyeler, sütunlar, direk­ler ve ağzından su fışkıran hayvanlar yaptığını ya da bunlara sahip olduğunu görmek, üzüntülerin ve dertlerin gitmesine, sevinç ve ferahlığa, şerefli kadınlara, güzel çocuklara, yüksek binalar ve rızıklara delalet eder. Mer­mer kabirler ve üzerinde nakışlar olan sütunlar görmek, kişinin ahiretinin güzel olmasına, iyilikle anılmasına ve kıymetli vakitlere delalet eder.

Üst üste konulmuş düzgün biçimli mermerler görmek, güzel yazılara ve çok mehirle evlenmeye delalet eder. Mermerden zafer anıtları görmek, faydalara, maaşlara ve meşhur olmaya delalet eder. Mermerden küpler görmek, güzel kadınlara ve saygın mevkilere delalettir.

Bazende mermerden küpler ve havuzlar birinin başından geçen hayırlı ya da şerli olaylara delalet eder.

Rüyada mermer döşeyen kimse görmek, kırmızı ya da beyaz hasır dokuyan kimseye ve ipek ve halı döşeyen kimseye delalet eder. Mermer döşeyen kimse görmek, izzete, mertebeye, iffet ve sevgiye delalet eder.

Rüyanızda Mermer Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Mermer Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Mermer Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Mermer Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Mermer Rüya Tabiri , Rüyamda Mermer Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir