Rüyada Miğfer Görmek

 

Rüyada Miğfer Görmek Anlamı :

 

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada başında miğfer ol­duğunu gören kimse malının azalmasından emin olur. İzzet ve şerefe nail olur. Kişinin başındaki miğfer çok değerli ise, zengin ve güzel bir kadına delalet eder. Miğfer değersiz ise çirkin kadına delalet eder. Bir tabirde başında demirden miğfer olduğunu gören kimse büyük bir rütbeye ulaşır, denilmiştir.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)”in tabiri: Rüyada miğfer görmek, düş­mandan emniyete, mala, eşe, hizmete, yolculuğa ve kafaya delalettir. Beyaz miğfer, korkudan emin olmaya, ya da baş ağrısından şifa bulmaya delalet eder. Rüyada başında tolga ya da miğfer olduğunu gören kimse, malının eksilmesinden emin olur. Tolganın kıymetli olması zengin ve güzel kadına, kıymetsiz olması çirkin kadına delalet eder.

Başında demirden bir tolganın olduğunu gören kimse, büyük bir vesileye kavuşur. Rüyada miğfer görmek, kendisini kötülüklerden koruyacak, bir reise delalet eder. Miğfer hükümdar için yetkiye, bekâr kimse için güçlü, kuvvetli eşe, düşmanlar için izzet ve heybete delalettir.

Rüyanızda Miğfer Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Miğfer Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Miğfer Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Miğfer Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Miğfer Rüya Tabiri , Rüyamda Miğfer Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

One thought on “Rüyada Miğfer Görmek

  • 08/10/2012 tarihinde, saat 10:56
    Permalink

    rüyamda yeşil;kalın ve uzun bir örtüye sarı altın gibi miğferi yeşil örtünün içine koyup başıma taktım aynaya baktım çok güzel oldu.not16 yıldır şiddetli başım ağrıyo anlamı nedir.yorumlarsanız çok sevinirim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir