Rüyada Minber Görmek

 

Rüyada Minber Görmek Anlamı :

 

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada minber görmek, arap sultana değerli bir makama ve islam toplumuna delalet eder. Rüyada minber üzerinde hayırlı sözler söylediğini gören kimse, bu rüyaya ehil bir kimse ise mertebe ve saltanat kazanır. Rüya sahibi minbere çıkmaya ehil değilse doğrulukla meşhur olur. Başka bir tabirde ise minbere çıkmaya ehil olmayan kimsenin minbere çıkıp konuşmadığını ya da kötü sözler konuştu­ğunu gören kimse asılır. Zira minber hurma gövdesine benzetilmiştir.

Yönetici bir kimsenin rüyada minber üzerindeyken minberin kırıldığını ya da zorla minberden indirildiğini görmesi, görevinden alınmasına ya da ölüm veya başka bir sebeple mülkünün elinden gitmesine delalet eder. Eğer rüya sahibi yetki ve saltanat sahibi değilse, rüyanın tevili rüya sahibi­nin adaşına ya da sülalesinden yetkili bir kişiye döner.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Minber, yöneticiliğe ve düş­manı kahretmeye delalet eder. Bazen rüyada minbere çıkmak, bir kadınla nişanlanmaya delalettir. Hükümdarın minbere çıktığını görmek, mülkünün devamına ve düşmanlarına karşı üstün gelmesine delalet eder. Ellerinin arkadan bağlanmış bir şekilde minbere çıktığını görmek, rüya sahibin asıl­masına ya da günahkar olmasına delalet eder.

Rüyanızda Minber Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Minber Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Minber Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Minber Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Minber Rüya Tabiri , Rüyamda Minber Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir