Rüyada Misvak Görmek

 

Rüyada Misvak Görmek Anlamı :

 

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’ in tabiri: Rüyada misvak fıtrattandır. Bu rüya sünnet ehlinin rüyasıdır. Dişlerini misvakladığını gören kimse, akra­balarına karşı iyilikte bulunur ve onları ziyaret eder. Pis bir şey ile dişlerini misvakladığını görmek, ibadet aracılığı ile haram mal infak etmeye delalet eder. Rüyada namaz abdesti gibi abdest aldığını gören kimse, Allah Tealanın emniyeti altında olur.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada dişlerini fırçaladığını veya misvakladığını gören kişi, fırçaladığı nispette sünnetlerden birini uy­gular, akrabalarına ihsan eder ve onların sıkıntılarını yüklenir. Yanında mis­vak taşıdığını görmek sünnete ittibaa etmeye delalet eder.

Dişlerini fırçaladığını ve dişlerinden kan çıktığını gören kişi, günahla­rından kurtulur. Bazen bu rüya kişinin işlediği günahlara, ailesine verdiği sıkıntılara ve onların malını almaya delalet eder. Bir tabirde dişleri fırça­larken ağzından kan aktığını görmek rüya sahibinin gıybet yaptığına delalet eder. Rüyada misvak taşıdığını görmek sünnete ittibaa etmeye delalet eder. Diş fırçalamak söz söylemekten sakınmaya delalet eder. Bazen gü­nahlardan temizlenmeye ve küfürden sonra İslama girmeye delalet eder. Bazen dişleri fırçalamak Allah Tealaya yaklaştıran ibadetleri işlemeye ve vadi yerine getirmeye veya hanımının hamile kalmasına delalet eder. Bazende bekârın evlenmesine delalet eder.

Rüyanızda Misvak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Misvak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Misvak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Misvak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Misvak Rüya Tabiri , Rüyamda Misvak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir