Rüyada Nutkun tutulması Görmek

Pazar, 16 Haziran 2019, 10:11 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

 

Rüyada Nutkun tutulması Görmek Anlamı :

 

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada hâkim karşısında nut­kun tutulduğunu görmek, delillerinin yetersizliğine ve husumetinde yenil­meye delalet eder. Bunun dışında ise insanlara muhtaç kalmaya yada çocu­ğunun olmamasına delalet eder.

Rüyanızda Nutkun tutulması Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Nutkun tutulması Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Nutkun tutulması Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Nutkun tutulması Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Nutkun tutulması Rüya Tabiri , Rüyamda Nutkun tutulması Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Nutkun tutulması Görmek"

  1. Tc serkan bey dedi ki:

    Rüyamda yaşlı beyaz giyili bir adamın elini öpüyorum bana senin nutkun tutulmuş dedi ne anlama geliyor

  2. Murvet dedi ki:

    Ben.yillar.once.ruyamda.melek.indini.ve.ellerinde.cicek.le.bana.uzatarak.verdi.ve.bana.ya.bu.cicekleri.alacaksin.dedi.ya.da.oleceksin.dedi.bir.yil.icinde.arkanda.iki.yol.var.dedi.sag.tarafima.baktim.sim.siyah.yol.vardi.sol.tarafima.baktim bem.beyaz.yol.vardi.sen.sececekson.dedi.ve.ben.oylece.kaldim.nutkum.tutuldu.hic.kipirdaman.sadece.baktim.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.