Rüyada Oda Görmek

 

Rüyada Oda Görmek Anlamı :

 

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada oda görmek yüksek­liğe ve korkudan emin olmaya delalet eder. Zira ayeti kerimede şöyle buy-rulmuştur (Onlar odalarda güven içindedir.)461 Oda görmek Cennet’e de delalet eder. Zira ayeti kerimede şöyle buyrulur. (İşte onlara, sabretmele­rine karşılık cennetin en yüksek makamı verilecek, orada hürmet ve se­lamla karşılanacaklardır.)462 Evinin üzerine bir oda bina ettiğini hanımının ise kendisine karşı koyduğunu veya ağladığını veya hırkalara büründüğünü gören kimse hanımının üzerine evlenir. Hanımı sevinçli ve güler yüzlü ise dünyevi rahatlamaya ve zenginleşmeye delalet eder.
Bilmediği bir odaya çıktığını gören kişi, korkuyorsa güvene erişir. Hasta ise cennete girer. Değilse yüksekliğe sevince, güç ve kuvvete nail olur. Beraberinde bir topluluğun geldiğini görmek, bir topluma lider ol­maya, ilme ve imamlığa delalet eder. Rüyada kendisini odada olduğunu gören kişi bekâr ise evlenir. İki, üç veya daha fazla odaya sahip olduğunu gören kimse korktuğundan emin olur. Rüyada oda görmek Üst odanın alttaki odanın üzerine düştüğünü ve zarar vermediğini gören kimseye gurbette olan yakını gelir. Yıkıldığında toz olduğunu görürse rüya sahibi mal elde eder.
Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada yeni bir odada oldu­ğunu gören kimse fakir ise zenginleşir. Zengin ise malına zarar erişir. Eski bir odada olduğunu gören kişi, fakir ise fakirliği artar. Zengin ise zenginliği artar. Oda yaptığını gören kişi bir kadınla evlenir. Odasının üzerine oda yaptığını gören kimse hanımının üzerine evlenir.

Rüyanızda Oda Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Oda Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Oda Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Oda Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Oda Rüya Tabiri , Rüyamda Oda Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir