Rüyada Ok Görmek

 

Rüyada Ok Görmek Anlamı :

 

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada ok atmak mektuplaş­madır. Ok attığını ancak hedefe gitmediğini görmek bir ihtiyacı için gön­derdiği kimsenin o ihtiyacı giderememesine delalet eder. Rüyada yatay biçimde duran oklar görmek, hoş sözlü elçilere delalet eder. Attığı okun isabet ettiğini gören kimse çocuk bekliyorsa bir oğlu olur.
Rüyada ok görmek elçiye, yazışmaya, kuvvete ve düşmana karşı za­fere, kadının sadağın içinde ters duran bir ok görmesi, kocasının ondan yüz çevirmesine delalet eder.
Bazı tabirciler; “elinde ok olduğunu gören kişi, valiliğe, izzete ve mala nail olur” demişlerdir. Yaydan çıkan okun kırılması elçilik görevini yerine getirememeye, ok kadın için kocasına delalet eder. Bir kadının ya da cari­yenin kalbine ok attığım görmek, o kadının ya da cariyenin onunla şakalaş­masına ve onunda ona ilgi duymasına delalet eder.

 

Rüyanızda Ok Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Ok Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Ok Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Ok Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Ok Rüya Tabiri , Rüyamda Ok Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir