Rüyada Okul Görmek

 

Rüyada Okul Görmek Anlamı :

 

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada okul görmek okulun öğretmenlerine, hukuklarına yada o okulda verilen eğitime delalet eder. Bazen okul görmek eşlerin boşanıp tekrar bir araya gelmelerine, hayra, cezalan yerine getirmeye, alışverişe, özgür bırakmaya ve fitnenin ortaya çıkmasına delalet eder.
Yüksek mevkiye, ilim ve irfana, hürmet ve itibara; Bazen okul, uyum sağlanması gereken tüzük ve yönetmeliklere, yararsız bilgiye, ezberciliğe ve işsizliğe, dar geçime, hor ve hakir olmaya delalet eder. Rüyada okul görmek, kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağiniza isarettir. Rüyada okul görmek, kültür bakimindan yeni ve engin olanaklarla karsi karsiya kalacaginiza yorumlanir.Yetiskin birinin okula gittigini görmek kimsenin davranislari hatalidir. Rüyada okul görmek ögrenecegi yeni bilgiler sayesinde hayatina yeni bir yön verir. Rüyada okula gittiginizi gördüyseniz, akademik kariyer yapacaginiz ve itibar sahibi olacaginiz anlamina gelir.Okul yasini geçmis kimseler için uyaridir. Kisinin hayatinda daha olgun davranmasi gerektigini gösterir.Rüyada okul görmek bilgi ile yorumlanir. Bir okulda okudugunu görmek, yakinda baslayacagi yeni bir is için gerekli bilgiyi almaya çalistigina isarettir. Okulda bir sinifta arkadaslari arasinda ders çalistigini görmek bulundugu isinde basarili olacagina ve halkin takdirini kazanacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada okul görmek, iyilige, nizam ve intizama isarettir. Bazen de okul, çocuga isarettir. Rüyada okul görmek, perisanliga, dar geçime ve korkuya isarettir. Bazen de mektep yüksek bir mevkiye isarettir.Okula gittigini gören egitim yasini geçmis kimsenin tutumu, hareketi yanlistir. Ögrenecegi yeni seyler sayesinde yasantisina yeni bir yön verir. Okula gidip sikilan hem sevinir hem de kazançli çikar.Okula gittigini gören egitim yasini geçmis kimsenin tutumu, hareketi yanlistir. Ögrenecegi yeni seyler sayesinde yasantisina yeni bir yön verir. Okula gidip sikilan hem sevinir hem de kazançli çıkar.

 

Rüyanızda Okul Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Okul Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Okul Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Okul Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Okul Rüya Tabiri , Rüyamda Okul Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

One thought on “Rüyada Okul Görmek

  • 25/07/2012 tarihinde, saat 13:41
    Permalink

    RÜYAMDA OKULDA DUVARDAKİ ASKILIKLARDA DERS GEREĞİ KURALLI BİR ŞEKİLDE BİRBİRİNE MANYETİK OLARAK UYUMLU ASKILIKLARDAN BİRİNDEN BİRİNE ZIPLIYORDUM. AMA SONUNCUSUNU YANLIŞ YAPTIM. ASKILIKLARDA DİĞER ARKADAŞLARIN YAPIP BİTİRMESİNİ BEKLERKEN ACIKTIĞIMI FARKETTİM ÜSTÜSTE DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE KESİLMİŞ KAĞITLARI YİYORDUM SONRA BİR BAŞKASI DA KENDİ KAĞITLARINI ÇIKARIP YEMEYE BAŞLADI SONRA OKULDAN BÜYÜK BİR İSTEKLE ÇIKTIM OKULUN İÇİ ÇÖP İÇİNDEYDİ. ÇIKARKEN LİSE VE ÜNİVERSİTE DEKİ ARKADAŞLARIMDAN BAZILARINI GÖRDÜM SONRASINDA BAHÇESİNDEN ÇIKTIM ÜNİVERSİTE DEKİ ARKADAŞIMDAN BİRİ PEŞİME TAKILDI BOYU 4 TE BİRİNE İNMİŞTİ!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir